Portal_background_image

استاندار : مسئولان و دولتمردان بايد از لحظه لحظه بردباري جانبازان الگو بگيرند

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با جانباز 70 درصد نادر محمدی در اراک، گفت: مسئولان و دولتمردان باید از لحظه به لحظه صبر و استقامت جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران الگو بگیرند و فرهنگ ایثار و شهادت را چراغ راه قرار دهند.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: جانبازان هشت سال دفاع مقدس با تاسی به حضرت ابوالفضل (ع) در راه اعتلای نظام اسلامی گام برداشته اند و این قشر از جامعه برای آحاد ملت ایران اسلامی الگوی همیشگی هستند. 

وی ادامه داد: تکریم جانبازان سرفراز جنگ تحمیلی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یک وظیفه دینی، ملی و انقلابی است و ملت ایران باید همواره قدردان این عزیزان باشند. 

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی اظهار کرد: جانبازان سرافراز جنگ تحمیلی سند عینی فداکاری ملت ایران به عنوان اسوه و نمونه های بارز از صبر و استقامت در سال های دفاع مقدس هستند که درس فداکاری و ایثار را به جامعه اسلامی آموختند. 

وی تاکید کرد: آحاد ملت ایران اسلامی به خصوص مسئولان بدانند که اگر جانفشانی و فداکاری جانبازان و شهدا نبود عظمت و اقتدار امروز ایران زمین نیز خلق نمی شد بنابراین تکریم و رسیدگی به مشکلات این قشر از جامعه باید در دستور کار مردم و مسئولان قرار گیرد. 

جانباز نادر محمدی متولد سال 1353 در اراک است که در سال 1373 در منطقه عملیاتی جنوب کشور در اثر برخورد با مین از نواحی هر دو دست و یک چشم به درجه رفیع جانبازی 70 درصد نائل آمد. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها