Portal_background_image

مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی امام حسین ( ع) شهر نوبران افتتاح شد

طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و کشوری فاز اول مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی امام حسین ( ع) شهر نوبران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

علی اکبر شعبانی فرد ، در این مراسم با اشاره به اینکه در دولت نهم و دهم با حمایت های دولت از تمامی شهر ها و روستاها ی مختلف تا حد مناسب توازن و خود کفایی در کشور به وجود آمده ، گفت : استان مرکزی نیز همگام با اهداف دولت اقدامات بسیار خوبی را در سطح استان انجام داده که از آن جمله می توان به آسفالت راههای روستایی ، آب آشامیدنی ، گاز ، برق و تلفن در روستاهای استان ، احداث مسکن مهر ، خودکفایی درافزایش چشمگیر میزان صادرات کالاهای غیر نفتی و تولید محصولاتی چون گندم ، مرغ ، گوشت قرمز و ایجاد بیش از 2 هزار و پانصد واحد صنعتی استان اشاره نمود .
گفتنی است کلنگ احداث این مرکز در سال 75 به زمین زده شد ولی به دلیل برخی مشکلات از سال 1378 عملیات ساخت آن متوقف گردیده بود که در سفر دوم رئیس جمهور و هیات دولت به استان مرکزی عملیات اجرایی آن مجددا آغاز گردید .
لازم به ذکر است فاز اول مرکز بهداشتی درمانی امام حسین (ع) شهر نوبران در مساحتی معادل یک هزار و سیصد متر مربع و با تعداد 19 نفر پرسنل دارای خدماتی چون پزشک عمومی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاه ، داروخانه و خدمات بهداشت عمومی ، خانواده ، بیماریها و واکسیناسیون می باشد .


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها