Portal_background_image

مشاور وزير كشور در امور زنان و خانواده: مركزي از استان هاي پيشتاز در انتصاب مديران زن در مجموعه استانداري است

فریبا نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در اولین نشست سراسری مدیران کل امور بانوان و خانواده استانداری های سراسر کشور سال ۹۸، گفت:استانهاي تهران، گيلان، مركزي، لرستان، فارس و همدان؛ در انتصاب مديران زن در مجموعه استانداري های خود در سال ١٣٩٧ پيشتاز بوده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ فریبا نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده  گفت: توجه به تاکید دولت بر حمایت از به کار گیری بانوان و جوانان در جایگاه های مدیریتی این مهم مورد تبدیل به رویکرد غالب در واحد های تابعه وزارت کشور شده است.

وی افزود:تاکید و اهمیت شخص وزیر محترم کشور نیز زمینه را برای استفاده از ظرفیت های مدیریتی بانوان فراهم آورده است و این یک فرصت برای بانوان و جوانان در کلیه سطوح تابعه وزارت کشور است.

نظری یاد آور شد:طبق ارزیابی های صورت گرفته استان های تهران با انتصاب ۱۳ مدیر ، مرکزی و گیلان  با انتصاب ۱۲ مدیر ،  فارس و همدان و لرستان با انتصاب ۱۱ مدیر در سطوح  مدیرکل، فرماندار، معاون مدیرکل، معاون فرماندار و بخشدار  مناسبترین عملکرد را در به کارگیری از بانوان در سطوح مدیریتی تابعه وزارت کشور داشته اند.

این مقام مسوول تاکید کرد:با توجه به این که تخصص گرایی و تعهد گرایی و دوری جستن از نگاه تبعیض آمیز  تبدیل به گفتمان غالب اجرایی و مدیریتی وزارت کشور شده است؛ امیدوارم استفاده از ظرفیت مدیریتی بانوان جوان و متهعد روندی رو به رشد داشته باشد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها