Portal_background_image

استاندار : مردم محوري بزرگترين سرمايه انقلاب اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با مردم روستاهای طرلان و سیجان از توابع شهرستان کمیجان ،گفت: مردم محوری بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی ایران در طول چهار دهه گذشته بوده است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی با تلاش و استقامت ملت به خصوص مردم روستاها به پیروزی رسید و با سرمایه مردمی پس از گذشت چهار دهه با وجود تمامی توطئه ها با قدرت و اقتدار به راه خود ادامه می دهد.

وی، از آغاز عملیات آبرسانی به روستای طرلان و سیجان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بهره برداری از این طرح تا شهریور ماه سال آینده به طول انجامد و مشکل آب شرب این روستاها برطرف شود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: عملیات زیرسازی و آسفالت راه های این روستاها از محل اعتبارات بنیاد برکت سال آینده در دستور کار قرار می گیرد.

آقازاده یاد آور شد: اکنون 50 کارگاه فعال در روستای سمقاور وجود دارد که با مشکلاتی شامل کمبود فضای فیزیکی و سرمایه در گردش مواجه هستند.

وی ایجاد شهرک صنعتی در این روستا را از جمله راهکارهای رفع مشکلات این کارگاه ها و تکمیل چرخه تولید مبل و افزایش درآمدزایی روستایی عنوان کرد. 

استاندار مرکزی ادامه داد: عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای خسروبیگ نیز از سال 86 آغاز شده و به صورت نیمه تمام باقی مانده است.

وی گفت: تکمیل این سالن ورزشی نیازمند 15 میلیارد ریال اعتبار است که امید است سال آینده از محل بودجه استانی و وزارت ورزش و جوانان تامین اعتبار شود.

یادآور می گردد استاندار مرکزی در بدو ورود به شهرستان کمیجان ضمن حضور در گلزار شهدا از کارگاه های تولید مبل و منبت روستای سمقاور، بازدید و با مردم روستاهای سیجان، طرلان و محمود آباد نیز دیدار کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها