Portal_background_image

استاندار: مردم با هوشياري توطئه دشمنان در نا آرامي هاي اخير را نقش بر آب كردند

آقازاده استاندار مرکزی در همایش گزینشگران استان که در محل استانداری برگزار شد،گفت: مردم مومن و انقلابی استان مرکزی با هوشیاری توطئه دشمنان را در نا آرامی های اخیر نقش بر آب کردند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: در نا آرامی های اخیر یکی دیگر از توطئه های دشمنان علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران که هزینه های بسیاری برای آن انجام شده بود با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، هوشیاری مردم و تدابیر مسئولان نقش بر آب شد.

وی ادامه داد: هر روز که از این توطئه دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران می گذرد ابعاد بیشتری از آن برای همگان روشن می شود و نمود بیشتری نیرنگ، بدخواهی و نقش دشمن در این وقایع رخ می نماید.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: مردم استان مرکزی همانند سایر استان های ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روزجاری وحدت و انسجام خود را بار دیگر به رخ جهانیان خواهند کشید و به دشمنان اسلام و مزدوران آنان ثابت می کنند که همواره حامی ولایت فقیه و انقلاب اسلامی هستند.

آقازاده، نقد منصفانه را حق مسلم مردم دانست و گفت: مردم می توانند خواسته ها و مطالبات خود را از طریق مجرای قانونی و با اخذ مجوز از دستگاه های ذیربط به صورت مسالمت آمیز به گوش مسئولان برسانند و خواهان رسیدگی به مشکلات خود باشند.

وی با یادآوری روز پانزدهم دی ماه و دستور تاریخی امام خمینی(ره) برای ایجاد هسته های گزینش در کشور افزود: نیروی انسانی ماهر و متعهد از ذخایر با ارزش کشور است که وظیفه گزینشگران استفاده بهینه از این ثروت برای پیشرفت و توسعه کشور است.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: گزینشگران در جمهوری اسلامی ایران به عنوان حلقه واسط، وظیفه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر مردم و دستگاه های اجرایی را برعهده دارند و با تلاش و فعالیت در این حوزه زمینه حضور نیروی انسانی کارآمد و متخصص را در دستگاه ها فراهم می کنند.

آقازاده ادامه داد: با وجود علایق سیاسی و اجتماعی افراد خروجی هسته های گزینش در کشور بی طرفانه است و گزینش پویا ، عادلانه از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی در این حوزه است.

رئیس هسته گزینش استانداری مرکزی در این همایش گفت: 6 هسته گزینش شامل گزینش استانداری، آموزش و پرورش، قوه قضائیه، علوم پزشکی و دانشگاه اراک مراحل انتخاب در استان را پیگیری می کنند و در سایر دستگاه های مراحل گزینش به صورت رابط انجام می شود.

حمید حمیدی نسب افزود: 180 نفر در دستگاه های اجرایی استان مرکزی به صورت رابط و کارمندان ثابت فعالیت های گزینش افراد را برعهده دارند.

در این همایش با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان مرکزی به صورت نمادین از 15 نفر از گزینشگران استان تقدیر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها