Portal_background_image

با حضور استاندار؛ مراسم گراميداشت يوم الله 13 آبان برگزار شد

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان در اجتماع استکبارستیزی مردم اراک در مصلی بیت المقدس این شهر که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: واقعیات روزهای پیروزی انقلاب اسلامی برای نسل جوان تشریح شود.

آیت الله  دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: جوانان و نوجوانان امروز ایران اسلامی باید بدانند که این انقلاب خون بهای هزاران شهید گلگون کفنی است که با اطاعت محض از ولی فقیه زمان خود از کیان این مرز و بوم دفاع کردند. 

وی ادامه داد: تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از روزها، هفته ها و ماه هایی است که ملت غیور ایران اسلامی سینه های خود را در برابر استبداد سپر می کردند تا انقلاب اسلامی به پیروزی برسد.

امام جمعه اراک  13 آبان را یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: 13 آبان یادآور روزی است که دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا پرده از سیاست های منافقانه  آمریکا برداشتند و امام راحل(ره) با آن موضع گیری حکیمانه و مقتدرانه  از تسخیر لانه جاسوسی به انقلاب دوم تعبیر کردند و بر عملکرد سیاسی دانشجویان مهر تایید زدند.

وی بیان کرد: واقعه 13 آبان به نام روز انزجار از استکبار جهانی و مبارزه با زورگویان و ناقضان حقوق بشر نام گرفته و تشریح و تبیین اهداف مردم انقلابی ایران اسلامی در این روز برای نسل جوان، تکلیفی بزرگ است.

گفتنی است مردم  شریف و ولایتمدار  اراک به خصوص دانش آموزان  با اجتماع در مصلی بیت المقدس این شهر با در دست داشتن دست نوشته هایی با مضمون حمایت از ولایت فقیه و رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین استکبارستیزی، عشق و ارادت خود را به آرمان های انقلاب اسلامی به منصه ظهور گذاشتند.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها