Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي عنوان كرد: مراسم گراميداشت روز روابط عمومي برگزار مي شود

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری در بیست و پنجمین نشست هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در محل دفتر ایشان برگزار شد، از برگزاری مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی خبرداد.

مصطفی عرب با اشاره به نامگذاری 27 اردیبهشت ماه در تقویم رسمی كشور به نام «ارتباطات و روابط عمومی» گفت: با توجه به تشکیل ستاد برگزاری هفته روابط عمومی ویژه برنامه های متنوعی در سطح کشور برای روز و هفته روابط عمومی برنامه ریزی شده و در سطح استان نیز در جهت تجلیل و تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی ها مراسم گرامیداشت این روز به صورت ویژه برگزار می شود.

دبیر  شورای هماهنگی روابط عمومی های استان  با بیان اینکه هفته روابط عمومی متعلق به همه کسانی است که در حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات فعالیت می کنند، اضافه کرد: برگزاری موفق برنامه های این هفته تنها با عزم جمعی و همت همگانی امکان پذیر خواهد شد.

 مصطفی عرب ادامه داد: مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی امسال با همکاری شرکت نیروگاه حرارتی شازند برگزار خواهد شد و بازدید از سدکمال صالح، تجلیل از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی و... از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این روز است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری  با اشاره عناوین هر یک از روزهای هفته روابط عمومی در سال 95،گفت: دوشنبه 27 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، دولت، ارتقای جایگاه روابط عمومی ،سه شنبه 28 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، رسانه ها، تعامل و همكاری،چهارشنبه 29 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، دانشگاه، تولید علم و آموزش حرفه ای، پنجشنبه 30 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، تشكل ها، حمایت صنفی و تخصصی، جمعه 31 اردیبهشت بعنوان روابط عمومی، ارتباطات مردمی، گفت وگو، شنبه 1 خرداد بعنوان روابط عمومی، اخلاق، مسئولیت حرفه ای و یكشنبه 2 خرداد بعنوان روابط عمومی، تعامل مدیران ارشد سازمانه ها و مدیران روابط عمومی نامگذاری شده است.

وی  در بخش دیگری از سخنانش ضمن  ارائه گزارشی از برگزاری دوره آموزشی نقش تشریفات در روابط عمومی از همه دست اندرکاران برگزاری این دوره تقدیر و تشکر نمود و افزود: برگزاری دوره های آموزشی به صورت فصلی و با حضور اساتید در جه اول کشور برای روابط عمومی ها ادامه خواهد یافت.

در ادامه هر یک از اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها