Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي استانداري: مراسم گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومي 25 ارديبهشت ماه برگزار مي شود

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی در سی و دومین نشست هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، گفت: مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی 25 اردیبهشت ماه جاری همراه با تجلیل از خانواده شهدای روابط عمومی و پیشکسوتان این عرصه برگزار می گردد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزشمندی برای تبیین نقش و جايگاه مهم روابط عمومي ها و همچنین تقدیر وتشکر از زحمات و تلاش های صادقانه سختکوشان این عرصه است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری تصریح کرد: مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی 25 اردیبهشت ماه با توجه به نامگذاری امسال با عنوان "حمایت از کالای ایرانی"  و با توجه به  نقش مهم روابط عمومی ها در تحقق و فرهنگسازی این شعار، در یکی از واحدهای تولیدی استان برگزار خواهد شد و  همکاران روابط عمومی از این واحد تولیدی بازدید خواهند داشت.

مصطفی عرب با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ تجلیل و تکریم از پیشکسوتان، تصریح کرد: تکریم از پیشکسوتان و همچنین تجلیل از خانواده شهدای عرصه ارتباطات و روابط عمومی از ویژه برنامه های پیش بینی شده برای آیین گرامیداشت روز روابط عمومی است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری ابراز کرد: برگزاری نشست و میزگرد های خبری در خبرگزاری های استان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات حوزه روابط عمومی ، تقدیر از روابط عمومی های برتر با اهدای تندیس شهیدان ثامنی و بابایی از شهدای عرصه روابط عمومی ،حضور خانواده روابط عمومی در برنامه های پر مخاطب صدا و سیمای استان ، تهیه ویژه نامه و برگزاری نشست اصحاب رسانه با روابط عمومی ها از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری با اشاره به اینکه هفته روابط عمومی متعلق به همه کسانی است که در حوزه روابط عمومی و ارتباطات فعالیت می کنند، خاطر نشان کرد: امیدوارم با عزم جمعی و همت همگانی شاهد برگزاری موفق برنامه های هفته روابط عمومی در سطح استان باشیم.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها