Portal_background_image

با حضور استاندار ؛ مراسم يادبود شهداي آتش نشان حادثه پلاسكو در اراك برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی ، نماینده ولی فقیه در استان، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم مراسم یادبود شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو در مسجد سیدهای اراک برگزار شد.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم اظهار کرد: شهدای آتش نشانان در این حادثه عظیم از جان خود گذشتند تا به هموطنانشان آسیب نرسد. 

وی ادامه داد: فداکاری و ایثار آتش نشانان حادثه ساختمان پلاسکو بهترین الگوی خدمت و تعهد و وجدان کاری در جامعه ایران اسلامی است که مسئولان و دولتمردان باید از این فداکاری الگوبرداری کنند و با تمام توان در راستای توسعه ایران اسلامی گام بردارند. 

امام جمعه اراک اظهار کرد: حادثه ساختمان پلاسکو اگر چه خسارت ها مالی و جانی بسیاری را به دنبال داشت اما مسئولان باید از آن کسب تجربه کنند و با جدیت جلوی تکرار حوادثی از این دست را بگیرند. 

وی بیان کرد: اجر و ثواب آتش نشانان شهید در حادثه ساختمان پلاسکو در ردیف ایثارگران مدافع حرم و فرزندان برومند چبهه های حق علیه باطل است چرا که این عزیزان نیز برای نجات همنوعان خود از جان خود گذشتند. 

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: مسئولان دستگاه های ذیربط باید نسبت به جمع آوری بانک اطلاعاتی از ساختمان های فرسوده و نامطمئن اقدام کنند و این مهم نباید مورد غفلت باشد. 

گفتنی است مجتمع تجاری پلاسکو در محدوده خیابان جمهوری تهران صبح روز پنجشنبه گذشته دچار حریق شد و فرو ریخت که در این حادثه شماری از آتش نشانان به شهادت رسیدند و عملیات آوار برداری و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها