Portal_background_image

با حضور استاندار ؛ مراسم هفتمين روز ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني در اراك برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور ،جمعی از مسئولین استان و اقشار مختلف مردم مراسم هفتمین روز ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در اراک برگزار شد.

ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور در این مراسم اظهار کرد: بدرقه باشکوه پیکر آیت الله هاشمی توسط مردم فهیم و قدرشناس گواهی بر علاقه ملت به این مرد بزرگوار بود.

وی اظهار کرد: حرکت مردم در تشییع پیکر آیت الله رفسنجانی نشان داد، افرادی که برای عظمت و شکوه میهن اسلامی و حفظ نظام گام بر می دارند بر عمق جان مردم نقش بسته اند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی گفت: آیت الله هاشمی نه تنها از دیدگاه مردم قهرمان شناخته شده بلکه در نگاه جهانی نیز سیاستمداری بزرگ و کم نظیر ارزیابی شده است.

در این مراسم حجت‌الاسلام  والمسلمین صابری نیز به بیان سخنانی پرداخت و نوحه‌خوانی و قرائت قرآن هم از دیگر بخش‌های این مراسم بود .

در این آیین معاونان استاندار مرکزی ، مدیران کل، کارمندان ادرات و نهادهای دولتی و غیر دولتی استان و اقشار مختلف مردم اراک حضور داشتند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجلس خبرگان رهبری و از یاران دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری روز یکشنبه هفته گذشته (19 دی) به دلیل ایست قلبی در بیمارستان تجریش تهران دار فانی را وداع گفت. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها