Portal_background_image

مراسم توديع و معارفه فرماندار جديد تفرش برگزار شد.

مراسم توديع و معارفه فرماندار جديد شهرستان تفرش با حضور استاندار مركزي برگزار شد.

علي اكبر شعباني فرد روز شنبه در مراسم توديع و معارفه فرماندار جديد شهرستان تفرش گفت:‌ مسئوليت در جامعه اسلامي رسالتي بسيار سخت است كه كوتاهي در آن پايمال شدن خون شهدا را به دنبال دارد.
شعبانی فرد افزود: بصیرت و شناخت ضمن مجهز كردن افراد به علم و معرفت، آگاهی آنان را نسبت به اطاعت از ولی فقیه و ولایتمداری افزایش می دهد.
وی با بیان این كه مدیریت در اسلام امانت و مدیر امانتدار خدا و مردم است اضافه كرد: داشتن برنامه، قانونگرایی، سعه صدر،تعامل با مردم ، رعایت اعتدال، شایسته سالاری و قناعت مهمترین ویژگی مدیران اسلامی است.
استاندار مركزی در بخش دیگری از سخنانش، آسفالت 75 درصد از جاده های روستایی، احیاء پروژه گردنه گیان، انجام پروژه های آبخیزداری و تقویت شهرك صنعتی تفرش و پیگیری و انجام طرح انتقال آب از چشمه هفتیان به تفرش و روستاهای مسیر را از مهمترین اقدامات انجام شده در این شهرستان عنوان كرد.
امام جمعه شهرستان تفرش نیز در این مراسم گفت : داشتن عدالت و انصاف، شجاعت، حسن تدبیر و امانتداری از مهمترین معیارهای ارزشی یك مدیر در نامه حضرت علی(ع) به مالك اشتر است.
حجت الاسلام ' روح الله ولد بیگی' داشتن روحیه خوش بینی نسبت به مردم را یكی دیگر از ویژگی های مدیران از دیدگاه حضرت (ع) عنوان كرد.
در این نشست' اصغر عالیخانی' به عنوان فرماندار جدید تفرش معرفی و از خدمات 'حمید رضا قاسمی' فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها