Portal_background_image

با حضور استاندار مراسم تشييع شهداي مدافع حرم در اراك برگزار شد

سید علی آقازده استاندار مرکزی در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم شهر اراک شهید عبداله خسروی و سید جاوید حسینی گفت: شهدای مدافع حرم حافظ ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: امروز روزی بسیار سخت برای مردم استان مرکزی است، چرا که حاج عبدالله خسروی، پیر همیشه در صحنه استان مرکزی هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران دفاع از حرم را  از دست داده ایم و همچنین یک شهید مدافع حرم دیگر را به خاک می سپاریم.

استاندار مرکزی بیان داشت: همه استان عزادار چنین رزمنده و ایثارگر بزرگی هستند و به معنای واقعی فقدان نبود او را حس می کنند.

آقازاده ابراز کرد: در حالی که ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می گذرد هنوز ایثارگری ها در بطن جامعه زنده است و هر روز شاهد ظهور و بروز این جلوه های ایثار در جای جای کشور و استان هستیم.

وی ادامه داد: امیدواریم معنویت این ایثارگری ها برای نسل امروز انقلاب نهادینه شود و ما شاهد احیای هر چه بیشتر این مسیر و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی  باشیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: اتفاقاتی که در دنیا شاهد آن هستیم و در حال رخ دادن است، ازجمله موضع گیری های جدید رئیس جمهور آمریکا، اثباتی بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران است.

آقازاده خاطر نشان کرد: امروز با این  موضع گیری آمریکا رسالتی که سپاه پاسداران به عهده دارد بهتر به جهانیان نمایانده شده است و همه این موارد گواهی روح بلند و  خون ارزشمندی است که  هنوز بعد از 40 سال در رگ های انقلاب اسلامی جریان دارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها