Portal_background_image

مراسم انتقال رسمی باشگاه «فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی» به شهرداری اراک برگزارشد

معاون امور عمرانی استانداری مرکزی: اداره باشگاه از اجرای پروژه‌های بزرگ در شهرکمتر نیست و ورزش یک هزینه زیربنایی است که با درایت و برنامه‌‌ریزی ادامه می‌یابد .
 

مراسم انتقال رسمي باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی به شهرداری اراک در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
مراسم انتقال رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی به شهرداری اراک با حضور معاون امور عمرانی استانداری مرکزی و رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی، مدیرکل دفتر شهری استانداری مرکزی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار اراک، اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی، معاونین شهردار اراک، مدیران عامل سازمان‌های شهرداری اراک، سرمربی و کارکنان باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی، نمایندگان رسانه‌های گروهی و جمعی از مسوولان استان مرکزی برگزار شد.
در این مراسم هوشنگ بازوند، معاون عمرانی استانداری مرکزی پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید با قدردانی از همت والای شهردار اراک و اعضای شورای اسلامی شهر اراک اظهار کرد: خوشبختانه رویکرد جدید حاکم بر شورای اسلامی شهر موجب شد تا پیشنهاد دلسوزانه شهردار مبنی بر انتقال باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی به شهرداری اراک مورد تایید قرار گرفته و امروز زمینه تاسیس و آغاز به کار باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک فراهم شود.
وی ادامه داد: بی‌شک استاندار مرکزی با ارائه راهکار و تدبیر شایسته موجبات دلگرمی بنده و اعضای هیات مدیره باشگاه را فراهم کرد که جا دارد از حمایت‌های ایشان قدردانی کنیم.
معاون امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: این باشگاه متعلق به مردم است و همه مسوولان باید برای موفقیت این مجموعه تلاش کنند امیدوارم مجموعه تربیت‌بدنی و هیات فوتبال استان مرکزی همچون گذشته باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک را یاری کنند.
وی تاکید کرد: امروز مردم به شهرداری اعتماد دارند و این به عملکرد خوب و قابل تقدیر مجموعه عوامل شهرداری بر می‌گردد. جایی که هماهنگی و تعامل شهردار با اعضای شورای اسلامی شهر و فعالیت شبانه روزی مجموعه معاونین، مدیران و کارکنان شهرداری اراک موجب شده تا اجرای پروژه‌ها با سرعت و دقت افزون‌تر عملی شود. خوشبختانه پروژه‌های بسیار مطلوب و زیربنایی در اراک تعریف شده تا گره‌های کور ترافیکی و معضلات و چالش‌های شهروندی به حداقل کاهش یابد.
بازوند اظهارکرد: اداره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ازاجرای پروژه‌های بزرگ و اساسی در شهر کمتر نیست بلکه هزینه در ورزش یک هزینه زیربنایی و اساسی است که باید با درایت و برنامه ریزی ادامه یابد.
وی با اشاره به این که علی‌رغم تغییر حامیان مالی این باشگاه در طول 9 سال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ریشه دوانده است و در دل‌های مردم استان مرکزی جا باز کرده است، افزود: اگر در فصل قبل شرایط به گونه‌ای بود که ما دغدغه مالی نداشتیم امکان حضور در صف مدعیان وجود داشت که متاسفانه این امر ممکن نشد و در نهایت تیم در رده دهم جدول قرار گرفت.
معاون امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: شاید این جلسه آخرین جلسه رسمی حضور من و اظهار نظر من در خصوص این باشگاه باشد، اما دلم و نگاهم با این مجموعه است و هر کجا باشم نتایج و تحولات این باشگاه را دنبال می‌کنم و با توجه به پتانسیل موجود در شهرداری موفقیت را در سایه یک مدیریت مطلوب دور از دسترس نمی‌بینم.
وی با انتقاد از افرادی که در طول این سال‌ها به مسائل حاشیه‌ای دامن زدند و موج منفی را بر فوتبال این استان حاکم کردند، افزود: این افراد از ابتدای راه در سال 82 سنگ‌اندازی و مخالفت کردند و امیدوارم از امروز و با توجه به تعلق این تیم به مردم به میدان بیایند و دست در دست خادمان خود در شهرداری به موفقیت این تیم کمک کنند.
بازوند صنایع کم اثر استان در بخش ورزش حرفه‌ای را عامل تحقیر اراک در عرصه رسانه‌ها دانست و بیان کرد: صنایع مستقر در استان مرکزی جملگی از مشابهان خود در سایر استان‌ها بزرگ‌تر و موفق‌تر هستند، اما مشابهان برون استانی آن‌ها در ورزش حرفه‌ای حضور پررنگ داشته و ما اندر خم یک کوچه‌ایم!!! رسانه‌های استان بیایند و به این موضوع بپردازند و دلایل این بی‌خیالی را واکاوی نمایند.
وی با قدردانی مجدد از اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی همیاری مرکزی که بدون دریافت ریالی همکاری صمیمانه و مجدانه‌ای را داشتند از حسن احمدی، رئیس شورای اسلامی شهر اراک و سیدمرتضی میری، شهردار اراک و شعبانی، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان مرکزی به دلیل ایجاد رابطه منطقی با استانداری مرکزی، شهروندان و مجموعه مدیران و کارکنان شهرداری تقدیر کرد.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها