Portal_background_image

مدیر کل روابط عمومی استانداری: توانمند سازی روابط عمومی ها مهمترین رویکرد سال جاری در این حوزه است

مصطفی عرب، مدیرکل روابط عمومی استانداری در نوزدهمین جلسه هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که عصر امروز در محل شرکت پتروشیمی شازند تشکیل شد، توانمند سازی روابط عمومی ها را مهمترین رویکرد سال جاری در این حوزه برشمرد.

 دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان همچنین با تأکید بر این مطلب که آموزش رویکرد محوری در حوزه روابط عمومی هاست اذعان داشت: در سال گذشته  دو دوره آموزشی با موضوع خبرنویسی و افکارسنجی و در سال جاری نیز دوره آموزش عکاسی خبری با حضور بیش از 100 نفر از مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی برگزار گردید.

وی همچنین با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها در انعکاس خدمات و فعالیتهای سازمان، اظهار داشت: مدیران دستگاههای اجرایی می بایست جایگاه روابط عمومی را حفظ و ارتقا بخشند.

عرب همچنین ضمن آسیب شناسی مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی که 31 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات غدیر استانداری برگزار گردید، گفت: تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی و همچنین حضور پررنگ مدیران دستگاههای اجرایی از محاسن این آیین بود. 

محسن پور محمد، رئیس مجتمع پتروشیمی شازند نیز در این جلسه گفت: جایگاه روابط عمومی ها به عنوان پیشانی سازمان، بسیار رفیع است و باید تمامی بخشهای یک سازمان برای ارتباط با جامعه هدف از این ظرفیت استفاده کنند.

گفتنی است: تهیه و صدور بخشنامه از سوی استاندار مرکزی در راستای ارتقای جایگاه روابط عمومی ها، برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران روابط عمومی دستگاهها پس از نیازسنجی و تشکیل کمیته های کارشناسی ذیل شورا از مصوبات این جلسه بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها