Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي برنامه هاي هفته و روز روابط عمومي را اعلام كرد

مصطفی عرب در بیست و پنجمین نشست هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در محل دفتر کار ایشان برگزار شد، برنامه های هفته و روز روابط عمومی را اعلام کرد.

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی  استانداری برنامه های پیش بینی شده برای هفته و روز روابط عمومی در سطح استان را دیدار با استاندار مرکزی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور مسئولین روابط عمومی در نماز پر صلابت جمعه و سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه درخصوص اهمیت روابط عمومی، برگزاری مراسم ویژه روز روابط عمومی ، تجلیل از پیشکسوتان این عرصه و... عنوان کرد.

مدیر کل روابط عمومی با اشاره به جایگاه و شأن روابط عمومی ها، اظهار کرد: نام گذاری 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی خود نشانگر جایگاه و اهمیت کار در این عرصه است لذا  شایسته است این جایگاه پاس داشته شود و مراسم این روز به نحو مطلوبی برگزار گردد.

وی با اشاره به اینکه امروزه برای پیشرفت و توسعه، توجه و نگاه به روابط عمومی ها امری ضروری است، افزود: توجه به روابط عمومی درواقع توجه به کل سازمان و توسعه و پیشرفت آن سازمان است.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گفت: همه دستگاههای اجرایی می بایست  زمینه برگزاری مطلوب برنامه های هفته و روز روابط عمومی را فراهم کنند و برنامه ها و فعالیت های خود به مناسبت این هفته را تدوین و گزارش برگزاری آن را به دبیرخانه شورا ارسال نمایند.

مدیر کل روابط عمومی افزود: هفته روابط عمومی فرصت مغتنمی برای تبیین و تشریح عملکرد و جایگاه روابط عمومی ها برای دستگاهها و آحاد مردم است که رسانه ها و به ویژه صدا و سیما باید از این فرصت استفاده کرده و در این زمینه نقش آفرینی کنند.

گفتنی است در ادامه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان و سایرین به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و تصمیماتی درخصوص برگزاری مراسم روز روابط عمومی اتخاذ شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها