Portal_background_image

استاندار: مديران از حداكثر ظرفيت هاي قانوني براي خدمت به مردم استفاده كنند

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی و بررسی مشکلات چند تن از شهروندان، گفت: مدیران دستگاه های اجرائی با استفاده از حداکثر اختیارات قانونی در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات متقاضیان و سرمایه گذاران تلاش کنند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع تکلیف اصلی مسئولان به عنوان خادمان ملت است و مهمترین وظیفه مسئولان تلاش برای رفع مشکلات و خدمت بی منت است.

استاندار مرکزی بیان کرد: دیدار مدیران با شهروندان باید به عنوان یکی از اولویت های مهم در دستور کار مسئولان باشد.

وی  با بیان اینکه برخی از مقررات و ضوابط محدودیت هایی برای صدور مجوزها ایجاد می کنند، گفت: توصیه می شود همه مدیران دستگاه های اجرایی با استفاده از حداکثر اختیارات قانونی در راستای رفع مشکلات متقاضیان و سرمایه گذاران به میدان بیایند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: برخی از مجوزها برای اشتغالزایی دستخوش مسائل و مشکلاتی همانند خشکسالی های اخیر، محدودیت منابع آبی و رکود در کانون های تولید است و انتظار می رود متقاضیان این مسائل را درک کنند و کندی یا مخالفت در اعطای مجوز را به عنوان سنگ اندازی در کار قلمداد نکنند.

آقازاده ادامه داد: منابع آبی کشور و استان مرکزی محدود است و نمی توان در شرایط کنونی بر توسعه طرح های 'آب بر' تکیه کرد و اگر مخالفتی با متقاضی در این حوزه بوده به معنای جلوگیری از ایجاد اشتغال پایدار نیست بلکه باید طرح های اشتغال منطبق با شرایط و بضاعت استان تعریف و اجرا شود.

وی خاطر نشان کرد:اگر طرحی بنا بر مصلحت قانونی امکان ادامه پیگیری ندارد باید به صورت شفاف تعیین تکلیف شود.

گفتنی است در سومین نشست عمومی سید علی آقازاده استاندار مرکزی با شهروندان، مشکلات پنج نفر از اقشار مختلف این استان بررسی و رهنمود های لازم صادر شد. 

یادآور می گردد در سال جاری پنج نشست ملاقات مردمی با شهروندان استان برگزار شده که در این نشست ها مسائل و مشکلات 55 نفر به صورت مستقیم بررسی شده است.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها