Portal_background_image

استاندار مركزي: مجوز جذب نيرو براي بيمارستان آيت الله خوانساري اراك اخذ شد/ بهره برداري از فاز دوم بيمارستان آيت الله خوانساري تا پايان امسال

آقازاده استاندار مرکزی در جریان بازدید از بیمارستان امیر کبیر اراک، گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مجوز جذب نیرو برای بیمارستان آیت الله خوانساری اراک اخذ شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: پیرو نشست با هیات امنا و خیران بیمارستان آیت الله خوانساری اراک و در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و مقامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  اخذ مجوز جذب نیرو برای آغاز به کار فاز دوم طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری اراک  مورد پیگیری قرار گرفت و نتیجه حاصل شد.

وی ادامه داد: در این ملاقات ها مقرر شد با تامین نیرو و تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان، تاپایان سال جاری با حضور مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان یکصد تخت خوابی فاز دو  بیمارستان آیت الله خوانساری اراک بهره برداری شود.

گفتنی است استاندار مرکزی به همراه برخی از مدیران استانی و خیران سلامت از بخش های مختلف بیمارستان امیرکبیر اراک بازدید و با اهدای گل از پرستاران این بیمارستان تقدیر کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها