Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان: مجريان انتخابات قانونمندي، بي طرفي و اخلاق مداري را سرلوحه كار خود قرار دهند

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در سیزدهمین نشست این ستاد که در محل صدا و سیمای استان برگزار شد، گفت: مجریان انتخابات قانونمندی، بی طرفی و اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه ما دربرگزاری انتخابات قانونمندی، اخلاق مداری و حفظ و صیانت از آرا مردم است، اظهار کرد: اجرای قانون و آشنایی عوامل اجرایی با قانون انتخابات امری مهم است که در این راستا جلسات آموزشی برگزار شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی با بیان اینکه مجریان برگزاری انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت کنند، تصریح کرد:  هر شخصی نظر خود را دارد و مهم این است که این نظر را در کار و تصمیم گیری دخالت ندهد و در اجرا ، نظارت و ... بی طرف باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید بر اینکه انتخابات نماد وحدت ملی است، تصریح کرد: انتخابات امسال باید مظهر همدلی باشد و آنچه که در برگزاری انتخابات اهمیت دارد، رعایت اخلاق انتخاباتی توسط اعضای ستاد، عوامل اجرایی و کاندیداها ست .

حسن بیگی نقش مدیران دستگاههای اجرایی را در برگزاری انتخابات مهم عنوان کرد و گفت: اعتماد سازی برای مردم از اولویت های اصلی دستگاه های اجرایی استان در برگزاری انتخابات است که این مهم با کار و مدیریت جهادی محقق می شود.

وی افزود: اقدامات دستگاه ها اجرایی استان بگونه ای نباشد که شائبه دخالت در انتخابات و حمایت از یک جریان یا گروه ایجاد شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر نقش صدا و سیما در برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: صدا و سیمای استان باید با تزریق روحیه امید، نشاط و شادابی در مردم زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور با  حضور حداکثری مردم را فراهم آورد.

حسن بیگی گفت: امروز یکی از اصول پذیرفته شده نظام جمهوری اسلامی مردم سالاری دینی است که مورد تاکید همه مسئولین به ویژه رهبر معظم انقلاب قرار دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه انتخابات یکی از مولفه های مردم سالاری دینی است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با برگزاری انتخابات اصل مردم سالاری دینی را اجرا کرده است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری ، انتخابات را یک همه پرسی عنوان و خاطر نشان کرد: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری به یک همه پرسی مهم تبدیل شده است که باید برای برگزاری هر چه با شکوه تر آن و  حضور حداکثری مردم در این انتخابات تلاش شود.

در ادامه این نشست که با حضور اعضای ستاد انتخابات استان، مدیر کل و مدیران صدا و سیما برگزار شد، مدیر کل سیاسی و انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استان و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات نیز مطالبی را بیان کرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها