Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: لزوم حفظ وحدت و انسجام ملي / با تجمعات غير قانوني برخورد مي شود

آقازاده استاندار مرکزی با حضور در صدا و سیمای استان و در گفتگو با شهروندان، بر حفظ وحدت و انسجام ملی تاکید کرد و گفت: با هرگونه تجمع غیر قانونی در استان برخورد می شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اتفاقاتی که  در غروب نهم دی ماه رخ داد و عده ای به ظاهر با نام اعتراض به گرانی ها به خیابان ها  آمدند و اموال عمومی  را تخریب کردند، کام شیفتگان ایران اسلامی و مردم شهرمان را تلخ کرد.

وی افزود: در پی این وقایع  علی رغم اینکه می توانستیم   با این اقدام برخورد کنیم  ولی  از آنجا که ممکن بود در بین این افراد مردمی باشند که با صداقت آمدند و خواستند اعتراض خود را به صورت شفاف و علنی بیان کنند، لذا سعی شد در اولین تجمع مردم کمترین برخورد قهری با این افراد صورت بگیرد و برخوردی هم انجام نشد.

استاندار مرکزی گفت: متاسفانه گروه مهاجم با حمله به اماکن عمومی خساراتی را به  این اماکن وارد ساختند و 12 نفر از مامورین نیروی انتظامی استان  را مجروح کردند که این اتفاقات باعث شد برای جلوگیری از تکرار این حوادث تمهیدات ویژه ای در شورای تامین  اندیشیده شود.

آقازاده ابراز کرد: در این راستا به هیچ وجه اجازه برگزاری اینگونه تجمعات  را نخواهیم داد و کسانیکه می خواهند  اعتراض خود را مطرح و در جائی تجمع کنند  باید با اخذ مجوزهای لازم نسبت به این کار اقدام نمایند در غیر این صورت حتما  با برخورد قهری و قانونی  مامورین حافظ نظم روبرو خواهند شد و  بر اساس مصوبه شورای تامین و شورای امنیت کشور با آنها برخورد می شود.

استاندار مرکزی افزود: در جریان این تجمعات و تخریب حدود 100 نفر  دستگیر شده اند که با اطلاعاتی که کسب شده است برخی از این افراد دارای سوابق جرایم اجتماعی و شرارت هستند و  برخی نیز در حال شناسایی می باشند.

آقازاده بیان کرد: با بررسی هایی که توسط دستگاه های اطلاعاتی انجام  شده است تعدادی از افراد  دستگیر شده اعتراف کردند که از طریق شبکه های  خارجی و اطلاعات فضای مجازی که از خارج کشور می رسد و  با هدایت آنها وارد این اغتشاش شدند .

وی افزود: اگر جلوتر رویم رابطه های کاملا  رسمی این عده از اغتشاش گران را با شبکه هایی که رد پای بدخواهان انقلاب اسلامی در آن است و  در راس آنها امریکا و رژیم صهیونیستی دیده خواهد شد و ما  به آنها رسیده ایم ، این رد پا و تلاش های مذبوحانه از طریق دشمنان ما از جمله رژیم سعوی بوده است که بارها در اظهاراتشان گفته اند حاضریم پول های زیادی هزینه کنیم و  اقدامات بسیاری انجام دهیم تا اتحاد ملی در ایران را شکست دهیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: ما نباید فریب عده ای را بخوریم که به ظاهر می خواهند  بنام اعتراض به گرانی بیایند و اساس انقلاب و وحدت ملی کشور را نشانه بگیرند و بخواهند با  اقدامات خرابکارانه به اموال عمومی خسارت وارد کنند و این اتفاقات را نشان دهند.

آقازاده درخصوص وظیفه مسئولان  نسبت به مطالبات مردم ، گفت: این مطالبات یک شبه بوجود نیامده است  که بخواهیم یک شبه آن را  از بین ببریم،  اقداماتی که در دولت کنونی برای رفع مشکلات اقتصادی و دغدغه های مردم  انجام شده اقدامات خوبی است و باید برای کسب نتیجه بهتر ظرفیت اقتصادی کشور افزایش یابد .

وی افزود: با تحقق رشد اقتصادی می توانیم سالانه 20 تا 30 درصد بیشتر از هدف تعیین شده اشتغال ایجاد نمائیم و در بازار اشتغال رونق ایجاد کنیم و گام مهمی در جهت کاهش نرخ بیکاری برداریم.

استاندار مرکزی در پایان از خانواده ها خواستار شد تا مراقب فرزندان خود  باشند  و اجازه ندهند که  احساسات پاک آنها دستخوش سوء استفاده  عده ای شود .

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها