Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: لزوم بكارگيري مديران متخصص در حوزه صنعت

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست با مدیرعامل و قائم مقام صندوق ذخیره فرهنگیان کشور و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ماشین‌سازی اراک، بر لزوم بکارگیری مدیران متخصص و سهام‌داران متعهد در صنایع تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی تدبیر مدیران صنایع را از عوامل موثر در رشد و شکوفائی و رونق بخشی به صنایع عنوان کرد و گفت: با بررسی های صورت گرفته از واحدهای تولیدی استان که با رکود مواجه شده اند می توان منهای شرایط تحریم و سیاست های غلط دولت گذشته عدم آشنائی مدیران با حوزه صنعت را از عوامل اساسی در بروز مشکلات برای این واحدها نام برد.

استاندار مرکزی با اشاره به موفقیت های شرکت آوا پزشک در آشتیان،بیان کرد:مدیران و صاحبان این شرکت افرادی هستند که صنعت را می شناسند و به رشد و تنوع در ایجاد محصولات خود توجه داشته اند و در بکارگیری نیروی انسانی نیز با توجه به نیاز این شرکت اقدام نموده اند که می توان این عوامل را از دلایل موفقیت این شرکت نام برد بطوریکه از سال 93 تاکنون توانسته اند اشتغالزایی خود را از 200 نفر به 550 نفر برساند.

زمانی‌قمی در خصوص شرکت هپکو اراک نیز عنوان کرد: مشکلات این شرکت ناشی از تصمیمات غیرکارشناسی دولت قبل بوده است و در حال حاضر نیاز است که دولت یک سال عهده‌دار این صنعت شود تا با رساندن آن به رونق نسبی بعد از یکسال درخصوص واگذاری این شرکت به افرادی شایسته که با صنعت آشنائی دارند اقدام شود.

وی تصریح کرد: شرکت ماشین سازی اراک به عنوان یکی از واحدهای توانمند استان مرکزی نقش ارزشمندی در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور دارد که مدیریت جدید این شرکت  به دلیل توانایی‌هایی که در کارنامه کاری خود دارد می‌تواند فردی موثر برای حل مشکلات این واحد صنعتی باشد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها