Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: كوچك‌سازي دولت راهبردي موثر در مديريت مطلوب كشور است

زمانی قمی استاندار مرکزی در سفر به شهرستان ساوه ضمن بازدید از چند طرح صنعتی در این شهرستان در جمع مدیران و فعالان شهر غرق آباد، گفت: کوچک و چابک سازی سیستم اداری و اصلاح فرآیند جذب نیرو رویکرد دولت تدبیر و امید در جهت تحقق توسعه پایدار است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد:  کوچک‌سازی دولت و عدم اتکا به درآمدهای نفتی بهترین راهکار برای مدیریت مطلوب کشور است.

وی افزود: باید بپذیرفت که نسخه شفابخش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در استخدام های دولتی نیست و پیگیری افزایش استخدام ها و پهنه گستری ساختار اداری، خیانت به کشور است.

وی ادامه داد: دولت یازدهم با سیاست های اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی به دنبال توسعه اشتغال پایدار است و این مهم جز در سایه مشارکت فعالانه بخش خصوصی میسر نمی شود.

نماینده عالی دولت در استان مرکزی بیان کرد: شهر غرق آباد ظرفیت های ارزشمندی در حوزه کشاورزی و صنعت دارد و بسیاری از سرمایه گذاران برای اجرای طرح های توسعه اقتصادی در این شهر اعلام آمادگی کرده اند.

زمانی قمی تاکید کرد: نقاط کم برخوردار و کمتر توسعه یافته در دولت یازدهم از توجه ویژه ای برخوردار شده و امید است تا بسترهای لازم برای جلب مشارکت سرمایه گذاران در این شهر فراهم شود.

وی ادامه داد: پرهیز از وعده های اغراق آمیز و بدون عمل باید از دایره ماموریت های مسئولان برچیده شود تا خدای ناکرده بی اعتمادی عمومی در جامعه به وجود نیاید.

استاندار مرکزی افزود: بسترهای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی با حمایت و مشارکت شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی باید هرچه سریع تر در شهرک صنعتی غرق آباد بررسی شود.

معاون استاندار مرکزی و فرمانده شهرسان ساوه نیز در سخنانی گفت: بیش از 50 درصد اعتبارات شهرستان ساوه به شهر غرق آباد اختصاص یافته است.

محمد بهاروند بیان کرد: بیش از 85 درصد از تخصیص آب روستایی شهرستان ساوه نیز به غرق آباد اختصاص یافته تا مسیر توسعه یافتگی در این منطقه تسهیل شود.

وی اظهار کرد: بسترهای خدماتی و زیر ساختی شهرک صنعتی غرق آباد آماده حضور سرمایه گذاران است و مشوق اقتصادی مناسبی پیش بینی شده است.

بهاروند تاکید کرد: سرعت خدمت رسانی در شهرستان ساوه با تخصیص و توزیع مناسب اعتبارات و امکانات میسر می شود و شهر غرق آباد از این مهم برخوردار شده است.

امام جمعه شهر غرق آباد نیز در این برنامه در سخنانی گفت: شهر غرق آباد ظرفیت های مناسبی برای توسعه اقتصادی استان مرکزی دارد.
حجت الاسلام علی جنتی نیا افزود: توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در این شهر روند مهاجرت را معکوس کرده و بار دیگر رونق اقتصادی تثبیت می شود.

در ادامه این نشست جمعی از فعالان اقتصادی و تولیدی شهر غرق آباد به بیان مشکلات و نارسایی های خود در این حوزه پرداختند و نماینده عالی دولت در استان مرکزی دستورات لازم برای حل این مشکلات را صادر کرد.

***دیدار استاندار با خانواده معظم شهید صابر

زمانی قمی استاندار مرکزی در شهر غرق آباد با خانواده معظم شهید صابر نیز دیدار و گفتگو کرد.

*** بازدید استاندار از طرح های صنعتی شهرستان ساوه

زمانی قمی استاندار مرکزی در ششمین روز از هفته دولت  از واحد تولیدی سپید گچ ساوه، مجتمع کشت و صنعت کوثر، یک واحد مرغداری هزار و دویست هزار قطعه ای و واحد تولیدی محصولات بهداشتی زرین برگ پرشیا نیز بازدید کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها