Portal_background_image

با حضور استاندار مركزي كلينيك ويژه تخصصي و مركز تشخيص و درمان سرطان در ساوه بهره برداري شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، کلینیک ویژه تخصصی و مرکز تشخیص و درمان سرطان ساوه با اعتبار هزینه شده 35 میلیارد ريال بهره برداری شد.

عملیات اجرایی این کلینیک درمانی از سال 95 آغاز شد و با صرف منابع مالی 35 میلیارد ریال در چهار طبقه ساخته شده است.

با آغاز به کار این مرکز درمانی تخصصی زمینه اشتغال 20 نفر فراهم شده است.

ظرفیت روزانه پذیرش بیمار در این کلینیک درمانی افزون بر 500 نفر است و برای 12 بیمار مبتلا به سرطان به منظور شیمی درمانی، تخت بستری پیش بینی شده است.

بخش هسته ای اسکن قلب نیز در این کلینیک درمانی راه اندازی شده و ظرف 2 ماه آینده مرکز اسکن مغز و استخوان نیز در ساختمان قبلی کلینیک تخصصی افتتاح می شود.

استاندار مرکزی در بدو ورود به شهرستان ساوه در گلزار شهدا حاضر شد و با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به مقام شهدای گرانسنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کرد.

استاندار مرکزی در ادامه سفر به دیدار خانواده شهیدان سردار مهدی نظرفخاری و شهید مفقود الاثر محمد حسن قائمی در ساوه رفت و از آنان دلجویی کرد.

علاوه بر افتتاح کلینیک ویژه تخصصی و مرکز تشخیص و درمان سرطان بیمارستان شهید مدرس ساوه، دیدار با خانواده معظم شهید مهدی نظر فخاری، گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی، دیدار مردمی، بازدید از کارخانه آلومینیوم پارس، بهره برداری از طرح توسعه کارخانه تولید مواد اولیه دارویی تهران شیمی، افتتاح کارخانه تولید لوازم خانگی(ارجمند ره آورد پویا) و نشست خبری از برنامه های پیش بینی شده سفر استاندار مرکزی به ساوه است


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها