Portal_background_image

با حضور استاندار؛ كلاس درس اخلاق مديران در محضر حضرت آيت اله دري نجف آبادي برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی کلاس درس اخلاق مدیران استان در محضر حضرت آیت اله در نجف آبادی برگزار شد.

آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» اظهار کرد: تکیه بر وحدت کلمه عامل اصلی خنثی سازی توطئه های دشمنان است و مدیران در گسترش آن در لایه های مختلف جامعه نقش برجسته دارند. 

وی ادامه داد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید روابط خود را با مردم و به خصوص اقشار ضعیف جامعه تقویت کرده و از تمام ظرفیت ها در راستای تقویت بنیه اقتصادی کشور و خانواده ها استفاده کنند. 

امام جمعه اراک اظهار داشت: اقتدار و عظمت ایران اسلامی در سایه وحدت و یکپارچگی ملی به دست آمده و این سرمایه عظیم باید روز به روز گسترده تر شود. 

وی افزود: جلب اعتماد عمومی، همدلی عمیق تر مردم با مسئولان را به دنبال دارد و برخورداری از این ویژگی مهم بزرگترین داشته کشور محسوب می شود و توطئه های دشمنان را در نطفه خفه می کند. 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: مدیران در خط مقدم عملیاتی کردن خواسته های مقام معظم رهبری قرار دارند و شناسایی شکاف ها و نواقص با تدابیر خلاقانه و اثرگذار و تقویت روحیه جهادی نیاز روز جامعه است.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: عدالت محوری و احقاق حقوق ملت شیرازه اصلی مدیریت در جامعه اسلامی است و خادمان مردم باید متعهد به قانون باشند و از انجام هر فعالیتی که ارزش های نظام اسلامی را زیر سوال می برد بپرهیزند. 

وی با اشاره به هفتم آذر و روز نیروی دریایی نیز گفت: امروز به برکت سلحشوری و ایثارگری سربازان نیروی دریایی، جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت بی چون و چرا در آب های منطقه خلیج فارس تبدیل شده است. 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران از قدرت های منطقه است و باید تلاش ها برای باروری صنایع دریایی دوچندان شود که این مهم با برنامه ریزی و کوشش مضاعف محقق می شود.

درس اخلاق مدیران استان مرکزی هر 2 هفته یک بار روز های چهارشنبه در بیت نماینده ولی فقیه در این استان برگزار می شود. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها