Portal_background_image

با حضور استاندار؛ كلاس درس اخلاق مديران استان در محضر حضرت آيت الله دري نجف آبادي برگزار شد

حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در کلاس درس اخلاق مدیران استان که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: تحریم و تهدیدهای استکبار جهانی با برنامه ریزی هدفمند مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و در سایه گفتمان وحدت و خوداتکایی بی اثر می شود.

حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: ترسیم برنامه های هدفمند و کاربردی در سطح دستگاه های اجرایی متناسب با نیازهای منطقه و توانمندی های داخلی راهبرد کلیدی است و باید ساز و کارهای آن در اولویت باشد. 

وی ادامه داد: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی باید شکاف ها و نقاط آسیب بخش های مختلف جامعه به ویژه در حوزه اقتصاد را شناسایی کنند و برای هر یک نسخه اجرایی موثر بپیچند. 

امام جمعه اراک اظهار داشت: تقویت وجدان کاری و احترام به حقوق ارباب رجوع از مهمترین اصول مدیریت است و در این صورت می توان ضمن افزایش روحیه امید و انگیزه در جامعه کارآمدی بخش های مختلف کشور را نیز به اثبات رساند. 

آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: حذف هزینه های سربار، پرهیز از روحیه اشرافی گری و حفظ اموال مسلمین نیز از دیگر وظایف مسئولان و مدیران در نظام اسلامی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: اموال بیت المال باید در راستای ایجاد اشتغال، به روزرسانی عوامل تولید، بهره گیری از فناوری مدرن در خدمات و کشاورزی و در نهایت بنیه اقتصادی اقشار مختلف مردم به کار گرفته شود.

گفتنی است کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی هر 2 هفته یکبار با حضور آیت الله دری نجف آبادی در بیت نماینده ولی فقیه در این استان برگزار می شود. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها