Portal_background_image

استاندار: كاهش ۵۰ درصدي شمار كاركنان دستگاه‌هاي اجرايي مركزي تا ۱۵ فروردين‌ماه

آقازاده استاندار مرکزی در نشست مشترک قرارگاه پدافند زیستی و ستاد مدیریت بحران استان، گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در راستای کمک به کاهش شیوع ویروس کرونا، شمار نیروهای خود را تا پانزدهم فروردین ماه در روزهای کاری، حداقل ۵۰ درصد کاهش دهند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ادارات از پنجم تا ۱۵ فروردین ماه جاری در راستای مقابله با این بیماری باید مانند شیوه روزهای انتهایی سال قبل عمل کنند.

وی تاکید کرد: کاهش ۵۰ درصدی نیرو باید به شرطی باشد که به وظایف قانونی لطمه‌ای وارد نشوند و فرمانداران نیز باید بر این مصوبه نظارت دقیق داشته باشند.

استاندار مرکزی ادامه داد: ساعت اداری کاری ادارات تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است و هرگونه تغییر اطلاع‌رسانی می‌شود.

آقازاده عنوان کرد: کنترل مبادی ورودی و خروجی به استان مرکزی باید با جدیت تمام دنبال شود و فرمانداران نیز در این خصوص وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

وی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا اصناف غیرضرور باید تا ۱۵ فرودین ماه جاری تعطیل باشد که در استان مرکزی بازار، مراکز تجاری بزرگ و اصناف غیرضرور شامل می‌شود و نظارت‌ها در این راستا با جدیت اعمال شود.

در نشست مشترک قرارگاه پدافند زیستی و ستاد مدیریت بحران استان مرکزی، فرمانداران شهرستان‌های مختلف این استان از طریق ویدیوکنفرانس آخرین وضعیت و اقدامات خود در خصوص کرونا ویروس را ارایه دادند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها