Portal_background_image

استاندار: كاهش آسيب هاي اجتماعي نيازمند نگاه علمي و كارشناسي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در اولین روز از هفته دولت در نشست مشترک کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان و شهرستان خنداب ، گفت: کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند نگاه علمی و کارشناسی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: کارگروه تخصصی امور اجتماعی زمینه نگاه علمی برای حل چالشهای اجتماعی را فراهم می کند.

وی افزود: باید به حوزه اجتماعی با نگاه علمی توجه کرد و مشکلات این حوزه با سخنرانی قابل رفع نیست .

استاندار مرکزی گفت: در حوزه اجتماعی چالشهای بزرگی داریم و باید بپذیریم خیلی از کشورها بسیاری از این چالشها را مهار و حل کرده اند،نظم ستیزی و نظم گریزی موضوعاتی است که بسیاری از جوامع را رنج می دهد و بسیاری از جوامع توانستند این امور را حل کنند.

وی ادامه داد: باید واقف باشیم ما با هر نحله دینی و مذهبی حکومت برپا کنیم اصول حکومتداری مشترکات و قوانین و مقرراتی دارد که اگر به آنها عمل کنیم  می توانیم نتایج درست بگیریم .

استاندار مرکزی با بیان اینکه مقابله با آسیب های اجتماعی نیازمند مشارکت همگانی است، ابراز کرد:  همه ما در یک کشتی نشسته ایم و  ظاهر جامعه، باطن ما و  برنامه های ماست، اگر جائی نگاه غیر علمی کرده ایم باید  در نگاه خود تجدید نظر کرده و  با نگاه علمی  مسئله را حل کنیم .

زمانی قمی با اشاره به اینکه در برابر مسائل و مشکلات حوزه اجتماعی همه مسئول هستیم، گفت: در موفقیت  و ناکامی ها همه مسئول هستیم و اینگونه نیست که گروهی از نقص مبرا باشند، نمی توان علت چالشهای حوزه اجتماعی را در یک دستگاه جستجو کرد.

مقدسی نماینده مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی نیز  ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: کارنامه وزین دولت موفقیت نظام محسوب می شودو همه جناح و گروه ها باید متحد و یکپارچه برای موفقیت دولت و پیشرفت هرچه بیشتر کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنند.

وی افزود: مردم در 29 اردیبهشت ماه به یک برنامه رای دادند لذا مدیران باید به برنامه های دولت اعتقاد داشته باشند و همسو با دولت حرکت کنند.

مقدسی از تلاش های ارزنده همه مدیران و در راس آنها استاندار مرکزی  به عنوان نماینده دولت در استان تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان خنداب نیز گفت: 163 طرح در بخش های اجتماعی، کشاورزی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال و اشتغال زایی667 نفر در چهار سال دولت یازدهم در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

 غیاثی افزود: پزشکان شهرستان خنداب از هشت نفر دربدو فعالیت دولت یازدهم به 24 پزشک عمومی و متخصص افزایش یافته است.

وی ادامه داد: تعداد مراکز خدمات جامع سلامت خنداب نیز در دوران دولت تدبیر و امید از هشت واحد به 10 مرکز افزایش یافته است.

امام جمعه جاورسیان نیز خدمات دولت تدبیر و امید را ارزنده دانست و برای دولت دوازدهم  تداوم توفیق را خواستار شد.

وی بر رسیدگی به برخی مشکلات عمرانی و فرهنگی شهرستان خنداب و بخش جاورسیان نیز تاکید کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان خنداب نیز از حضور مستمر استاندار در شهرستان خنداب تشکر کرد و گفت: پرداخت یارانه کشمش به باغداران و اجرائی شدن پروژه های عمرانی در شهرستان خنداب از اقداماتی است که قابل تقدیر می باشد.

گفتنی است با حضور استاندار مرکزی در شهرستان فراهان 4 طرح عمرانی و بهداشتی نیز  به بهره برداری رسید .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها