Portal_background_image

استاندار مركزي: كارمندان وزارت كشور از متبحرترين نيروهاي دولت هستند

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با کارمندان فرمانداری های ساوه و زرندیه، گفت: با وجود گستردگی کار در بخش های مختلف وزارت کشور، متبحرترین نیروهای دولت در بدنه این وزارتخانه خدمت می کنند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: کارمندان وزارت کشور همواره به دنبال حل مشکلات مردم هستند.

وی با اشاره به اختیارات قانونی وزارت کشور برای ورود در حوزه های مختلف، افزود: همکاران وزارت کشور در فرمانداری و بخشداری ها همواره با حجم کاری بالا در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، عمرانی، سیاسی و حقوق مشغول خدمت رسانی هستند که این مهم نشان دهنده پشتکار و تبحر آنها است.

استاندار مرکزی گفت: کارمندان زحمتکش این مجموعه با اخلاص مشکلات مردم را بررسی و در جهت رفع آن تلاش می کنند که این یک ثواب و نعمت بزرگی است که نصیب کارمندان شده و برکت این کار به خانواده ها و فرزندانشان برمی گردد.

آقازاده با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید به دنبال کاهش مشکلات کارمندان و افزایش رفاهیات آنها است، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم گام های مناسبی برای بهبود معیشت کارمندان برداشته است.

استاندار مرکزی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع اولویت کارمندان وزارت کشور است، گفت: اکنون که فرصت خدمتگزاری فراهم شده است باید در نحوه برخورد با مراجعان و پاسخگویی با سعه صدر و متانت رفتار کرد و مشکلات شهروندان را شنید.

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه نیز در این دیدار با اشاره به فشردگی کار در فرمانداری ها و بخشداری های شهرستان های ساوه و زرندیه گفت: کار در حوزه فرمانداری و بخشداری ها به خصوص در این دو شهرستان بسیار سخت است.

محمد بهاروند، صنعتی بودن و مهاجر پذیری این دو شهرستان را دلیل اصلی تراکم کاری دانست و افزود: عشق و ایثار و فداکاری زمینه کار همکاران وزارت کشور است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها