Portal_background_image

آقازاده: قوه قضائيه مظهر عدالت و حق محوري است

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت هفته قوه قضائیه (یکم تا هفتم تیرماه)، گفت: قوه قضائیه مظهر عدالت و حق محوری و برگرفته از باورهای دینی و ارزشی است.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: نامگذاری یکم تا هفتم تیرماه بعنوان هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تجلیل از مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید معظم دکتر بهشتی و سایر شهدای این عرصه و تکریم از تلاش های خالصانه قشر خدوم  قوه قضائیه که در نظام جمهوری اسلامی ایران مظهر عدالت و حق محوری و برگرفته از باورهای دینی و ارزشی است ، می باشد.

وی بیان کرده است: بی شک کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری، خدمتی ارزشمند و ستودنی است و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که حضرت باری تعالی خود بزرگ دادگر و عادل است و دادگاه عدلش عالمیان را فراگیر.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: قطعاً بخش مهمی از امنیت پایدار و همه جانبه استان مرکزی مرهون تلاش های بی شائبه و مستمر مسوولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان خدوم این مجموعه است که تعامل، همکاری و هماهنگی با دیگر بخش ها و ممانعت از تضییع حقوق شهروندان و مبارزه جدی با ناهنجاری های اجتماعی و مفاسد خرد و کلان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

آقازده  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دكتر بهشتی و 72 شهید واقعه هفتم تیر ، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران این عرصه در استان تبریك عرض نموده و از تعامل، همكاری و هماهنگی مجموعه دادگستری استان تشکر و قدردانی کرده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها