Portal_background_image

استاندار مركزي: قدم هاي دولت براي رفاه حال مردم بلندتر شده است

آقازاده استاندار مرکزی در جریان سفر به شهرستان فراهان در جمع اصحاب رسانه ، گفت: قدم های دولت برای رفاه حال مردم بلندتر شده و مشکلات یکی پس از دیگری در حال رفع شدن است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  توفیق دولت در بخش های مختلف از جمله شرکت های دانش بنیان هویداست و این مهم روز به روز افزایش می یابد.

وی بیان کرد: حمایت از سرمایه گذران و رفع موانع پیش روی آنان به عنوان برنامه جدی در استان ترسیم شده و حلقه مدیریتی در این خطه مسایل سرمایه گذاران را با جدیت پی می گیرند.

استاندار مرکزی ادامه داد: خیز خیران و مشارکت مردمی در پیشبرد امور نیز برای حمایت و گره گشایی از مشکلات جامعه بیشتر شده است.

آقا زاده تصریح کرد: اگر حمایت خیران در بسیاری از طرح ها نباشد، تحقق بخشی ازاقدامات ممکن نخواهد بود.

وی گفت: در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، 38 طرح با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در شهرستان کمیجان و 33 طرح با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال در شهرستان فراهان در حال بهره برداری است.

وی اظهار کرد: با افتتاح این طرح ها در شهرستان کمیجان زمینه اشتغال 113 نفر و در فراهان اشتغالزایی برای 100 نفر ایجاد می شود.
استاندار مرکزی افزود: تمهیدات ویژه ای برای حفظ صنایع دستی شهرستان کمیجان اندیشیده شده و تقویت و احیای داشته های فرهنگی این منطقه و سایر نقاط استان مرکزی با جدیت دنبال می شود.

استاندار مرکزی در ششمین روز از دهه فجر با حضور در گلزار شهدای میلاجرد، کمیجان و خنجین به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردو با چند خانواده معظم شهید دیدار داشت.پنج طرح اقتصادی در شهرستان کمیجان شامل دکل مخابراتی همراه اول (سایت بی تی اس) شهر میلاجرد، چاه آب شرب میلاجرد، روکش آسفالت محور کمیجان - قهاوند، کارخانه سیما طب مهر ایرانیان شهرک صنعتی کمیجان و دکل مخابراتی همراه اول شهر کمیجان از جمله طرح های بهره برداری شده در روز جاری است.

همچنین در سفر استاندار مرکزی به فراهان چهار طرح بهداشتی و عمرانی شامل پانسیون پزشکان فرمهین، بخش دیالیز بیمارستان فراهان، یک کارگاه تولیدی کفش روستایی و مرکز رشد کارآفرینی روستای مجد آباد کهنه به بهره برداری رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها