Portal_background_image

قدرداني استاندار از حضور پرشور مردم در سوگواري سالار شهيدان/ حضور پرشور عزاداران حسيني پاسخ محكمي به دشمنان بود

آقازاده استاندار مرکزی صبح امروز با حضور در اجتماع هیئات عزاداری در روستای بان از توابع بخش مرکزی شهرستان اراک ، گفت: حضور پرشور مردم به ویژه جوانان در عزاداری سالار شهیدان پاسخ محکمی به دشمنان بود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: امسال در دهه محرم در سراسر کشور به رغم تهدیدات دشمنان و تحریم هایی که قرار بود مردم را مایوس نماید، شاهد برگزاری بهتر مراسم عزاداری سالار شهیدان و حضور پررنگ تر جوانان بودیم و  این حضور پرشور پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان بود.

استاندار مرکزی گفت:  حضور پرشور مردم در عزاداری امام حسین (ع)  و همچنین  پخش نذورات توسط مردم و خیرین  علی رغم مشکلات اقتصادی ، همان شور حسینی و عشق به آرمان های الهی است که امروز در انقلاب اسلامی تبلور یافته است.

آقازاده با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس ،گفت: در جنگ تحمیلی همه قدرتهای دنیا با صدام همراه شدند و در مقابل انقلاب اسلامی ایستادند اما بعد از 40 سال هنوز دشمنان نادانی و جهالت می کنند و ملتی را که بارها امتحان خود را پس داده اند دوباره می خواهند امتحان نمایند.

وی ادامه داد: دشمنان با تحریم  دارو ، هواپیما و صدها کالای دیگر مردم را هدف قرار داده اند ، مردمی که در طول 40 سال نشان داده اند که نگهبانان همیشه پایدار انقلاب اسلامی هستند.

استاندار مرکزی در پایان از حضور پرشور و عاشقانه مردم مومن و متدین این استان و همچنین مردم روستای بان در مراسم سوگواری سالار شهیدان و تلاش های برگزارکنندگان این مراسم قدردانی کرد.

گفتنی است استاندار مرکزی در جریان مسائل و مشکلات روستای بان قرار گرفت و مقرر شد  با حضور جمعی از مسئولان مشکلات این روستا مورد بررسی  قرار گیرد  و درجهت رفع آنها تصمیماتی اتخاذ شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها