Portal_background_image

استاندار مركزي: قدرت پوشالي آمريكا با مقاومت ملت ايران فرو مي‌ريزد

استاندار مرکزی در جمع مردم توره در مصلی این شهر، با بیان اینکه انقلاب اسلامی همواره از وجود مردم در همه عرصه های تاریخی بهره مند بوده است، گفت: قدرت پوشالی آمریکا با مقاومت ملت ایران فرو می‌ریزد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: قدرت پوشالی آمریکا با مقاومت و ایستادگی ملت ایران فرو می‌ریزد و جایگاه این کشور روز به روز در جهان ضعیف‌تر می‌شود.

وی افزود: آمریکا آشکار و پنهان در رفتار و عملکرد  با ایران اسلامی مخالفت کرده است و با مانع‌تراشی می‌کوشد فرزندان انقلاب اسلامی را از ادامه  مسیر خود سست کند اما، حماسه نهم دی‌ماه ۸۸ و مقاومت‌های جانانه علیه تحریم‌های ظالمانه نشان از اراده فولادین ملت ایران دارد.

وی اظهارداشت: دشمنان هراس دارند افکار و عقاید انقلاب اسلامی به خاورمیانه منتقل شود و در وحشت هستند که تفکر حکومتداری دینی و مقاومت اسلامی به سایر کشورها برسد.

استاندار مرکزی گفت: اگر امواج اسلامی به نقاط دیگر جهان منتقل شود آمریکا با همه ادعایی که دارد روز به روز راه زوال را در پیش خواهد داشت.

آقازاده افزود: آمریکا در باتلاق کشورها گیر کرده و مقاومت مردم ایران هر روز ابعاد تازه‌تری از سردرگمی و مشکل آمریکا را هویدا می‌کند و ملت بصیر ایران همواره  در صحنه حضور داشته و هرگاه انقلاب اسلامی نیازمند حمایت بوده با همه توان لبیک گفته‌ و پاسخ محکمی به دشمنان داده‌اند.

وی اظهارداشت: امنیت امروز به‌خاطر حضور مردم و خون شهدا است و تداوم حرکت انقلاب اسلامی نتیجه پشتیبانی مردم است.

استاندار مرکزی گفت: حمایت مردم در همه بخش‌ها و در هر زمانی موجب دلگرمی مسوولان و اقتدار رهبری است و  مادامی که مردم در صحنه هستند هیچ نگرانی از تهدیدهای دشمنان نیست و اگر دشواری وجود دارد این وظیفه مسوولان است که با جدیت در حل آن گام بردارند.

فرماندار شازند نیز در این آیین گفت: ۸۹ طرح عمرانی با ۲۲۰میلیارد ریال  امسال در این شهرستان پیگیری شده  که ۴۰ طرح با ۱۰۰ میلیارد ریال تکمیل و راه‌اندازی  شده است.

«مصطفی عرب» افزود: بازگشت جمعیت به روستاهای شازند مرهون زحمات دهیاران است که زیرساخت های لازم را فراهم کرده‌اند.

وی اظهارداشت: عملیات  عمرانی در ساخت واحدهای آسیب دیده از سیل بهاره امسال موجب شده تا اشتغال در شهرستان شازند به وجود آید.

در جریان سفر یک روزه استاندار مرکزی به شازند، طرح آبیاری نوین کشاورزی با پنج میلیارد ریال اعتبار و اشتغال پنج نفر در توره بهره‌برداری شد.

دیدار با خانواده شهید «ناصر نجاریان» در روستای قلعه‌چی علیا بخش زالیان از دیگر برنامه‌های این سفر یک‌روزه بود.شهید نجاریان  سال ۶۶ در سرپل ذهاب به شهادت رسید.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها