Portal_background_image

استاندار مركزي: فرمايشات مقام معظم رهبري در موضوع سوخت حجت را بر همه روشن كرد

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ستاد تنظیم بازار استان، گفت: فرمایشات قاطع مقام معظم رهبری در موضوع سهمیه بندی سوخت، حجت را بر همگان روشن کرد و نظر معظم له فصل الخطاب است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد : انواع کالاهای ضروری در انبارهای استان ذخیره شده و هیچ جای نگرانی برای کمبود کالاها نیست.

استاندار مرکزی گفت: مواد غذایی و محصولات کشاورزی به میزان لازم در استان تولید شده و استان در شرایط مطلوب در ذخیره و تامین مایحتاج ضروری قرار دارد که در طول چهار سال اخیر بی‌سابقه است.

وی اظهار داشت: وضعیت ذخیره گوشت سفید و قرمز، کود شیمیایی، نهادهای دامی، دان مرغ و گندم در استان مطلوب است و هیچ سالی به میزان امسال شرایط ذخیره رضایت بخش نبوده است.

استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی یکی از استان‌های با عملکرد مناسب در وقایع روزهای اخیر بود که این مهم با مشارکت مردم و حضور عملیاتی و به موقع فرمانداران و شورای‌های تامین شهرستان ها محقق شد.

آقازاده تصریح کرد: فرمانداران هر روز به طور مرتب نشست ستاد تنظیم بازار را برگزار و با رصد قیمت در بازار از گران فروشی و احتکار افراد سودجو جلوگیری کنند.

استاندار مرکزی افزود: بازار تاریخی اراک که از صبح امروز به دلایلی بسته بود، عصر امروز فعال شده و شرایط درحال عادی است.

وی اظهار داشت: البته باید حرف کسبه و بازار شنیده شود اما همه کمک کنند تا از افزایش قیمت‌ها به بهانه افزایش قیمت بنزین جلوگیری شود.

استاندار مرکزی گفت: لازم است موضوع کیفیت نان در استان مورد بررسی بیشتر قرار گیرد تا اسراف صورت نگیرد.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز گفت: استان مرکزی سال گذشته افزایش نرخ نان را داشت درحالی که سایر استان‌ها افزایشی نبود و طرح مدیریت سوخت بر جلوگیری از افزایش قیمت ها تاکید دارد.

«سعید فرخی» افزود: لازم است برای داشتن نان مرغوب تمام فرایند پخت نان بررسی شود که این مهم به دانشگاه علوم پزشکی و چند دستگاه سپرده شده تا در بازده زمانی مشخص گزارشی را تهیه و در اختیار استانداری قرار دهند.

وی اظهار داشت: برای افزایش قیمت نان به طور حتم نظر فرمانداران شهرستان‌ها اخذ و تصمیم نهایی گرفته می‌شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها