Portal_background_image

معاون سياسي استاندار؛ فرمانداران كميته رصد نارضايتي هاي اجتماعي را ساماندهي كنند

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست فرمانداران و بخشداران استان، گفت: فرمانداران مکلفند تا کمیته نارضایتی اجتماعی در سطح شهرستان ها را با رویکرد تقویت اعتماد عمومی ساماندهی کنند.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اظهار کرد:  فرمانداران و بخشداران به عنوان نمایندگان عالی دولت باید به قوانین و مقررات مرتبط اشراف داشته باشند و با برنامه ریزی منسجم، مجری سیاست های دولت باشند.

وی ادامه داد: فرمانداران می بایست در راستای رفع مشکلات مردم فقط به مکاتبه اکتفا نکنند و تا کسب نتیجه لازم، پیگیری های مختلف را در دستور کار داشته باشند.

به گفته معاون سیاسی، امنیتی استانداری مرکزی؛ فرمانداران و بخشداران باید سرکشی های منظم را در راستای تسهیل خدمت رسانی به شهروندان در دستور کار خود قرار دهند.

وی بیان کرد: ارتباط چهره به چهره با مردم وتلاش خالصانه برای رفع مشکلات و کاستی ها، عامل داوم و مقبولیت حاکمیت و دولت است و فرماندار نامقبول بین مردم نمی تواند در کار خود موفق باشد.

اکرمی اظهار داشت: انتقاد پذیری، افزایش سعه صدر، انعکاس مسائل و مشکلات به مقامات مختلف، تلاش برای افزایش آگاهی های علمی در حوزه کاری، تعامل با ائمه جمعه، نمایندگان مردم در مجلس و اعضای شوراهای اسلامی باید در برنامه کاری فرمانداران باشد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تصریح کرد: فرمانداران بایستی سیاست های دولت تدبیر و امید را در شهرستان ها به نحو احسن تبیین و اجرایی کنند و با حضور در بین مردم پاسخگوی مطالبات و مشکلات باشند.

اکرمی افزود: فرمانداران و بخشداران باید در انجام امورات محوله و رسیدگی به مشکلات مردم مقتدر باشند تا شهروندان از مراجعه به فرمانداری و بخشداری احساس تعلق خاطر داشته باشند.

وی گفت: اتخاذ سیاست های اثربخش و عملی توسط خدمتگزاران ملت،اطمینان و اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را افزایش می دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: با سخنرانی نمی توان رضایتمندی عمومی را کسب کرد وظیفه شرعی و قانونی خادمان ملت در دولت، افزایش خدمت رسانی است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها