Portal_background_image

استاندار مركزي در نشست تخصصي مسائل امنيتي و انتظامي؛ فرمانداران براي ايجاد آرامش و تقويت روحيه اميد در مردم تلاش كنند

استاندار مرکزی در نشست تخصصی مسائل امنیتی و انتظامی که با حضور ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی و دبیر شورای امنیت کشور ، مدیر کل امنیتی وزارت کشور و اعضای شورای تامین استان و شهرستانهای تابعه در محل استانداری برگزار شد، گفت: فرمانداران و شورای تامین برای ایجاد آرامش و تقویت روحیه امید در مردم تلاش کنند

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: در انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل و حضور همه مردم در مقطعی به پیروزی رسید که در دنیا هیچ امیدی برای اینکه دین  بتواند جامعه را اداره کند وجود نداشت.

وی افزود: در پیروزی انقلاب اسلامی همه اقشار حتی قشرهای غیر مسلمانی که به ایران علاقه داشتند و ستم و استبداد را بر نمی تابیدند ، حضور و مشارکت داشتند و زیر خیمه انقلاب به رهبری امام (ره) جمع شدند که این نکته حائز اهمیت است.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه باید مراقب باشیم که آن خمیه با همان وسعت حفظ شود، بیان کرد: هر تصمیم و اقدامی که از جمعیت این خیمه کم کند در جهت اهداف انقلاب نیست ، باید تلاش کنیم تا یاران انقلاب هر روز با شادی بیشتر و امیدوارتر در زیر این خیمه به بقای جمهوری اسلامی کمک کنند.

زمانی قمی گفت: یاران و دوستداران انقلاب امروز 80 میلیون جمعیت کشور است و دولت نگاه گزینشی ندارد و همه مردم جامعه را طرفدار و دوستدار انقلاب می داند.

وی افزود: باید توجه کنیم تصمیمات سلیقه ای را به عنوان محکمات انقلاب به جامعه عرضه نکنیم که این کار جفای به انقلاب و جفای به اهداف متعالی آن است.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش پیروزی اجرایی شدن برجام  را تبریک گفت و اظهار کرد: پیروزی در اجرایی شدن برجام متعلق به دولت یا حامیان دولت و یا یک یا چند سلیقه نیست بلکه پیروزی ایران سربلند است که با فضل خداوند، رهنمودهای داهیانه رهبری، هماهنگی ارکان کشور و مقاومت مردم حاصل شد.

زمانی قمی گفت: اجرایی شدن برجام نیاز به همکاری دارد و دولت نمی تواند تضمین دهد که طرف مقابل بدعهدی نمی کند ، که در آن صورت هم دولت از منافع کشور دفاع  خواهد کرد.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: فرمانداران وشورای تامین باید برای حفظ آرامش  تلاش کنند زیرا امروز برای عبور از شرایط و حل مشکلات بیش از پیش به وحدت و دوستی و صمیمیت و شنیدن همه صدا ها و افکار نیاز است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو،گفت: هیاتهای اجرایی که معتمدین مردم هستند کار خود را براساس قانون و اسناد مراجع چهارگانه انجام دادند و اگر بارها بخواهد این مرحله تکرار شود به فرمانداران تاکید می کنم که همین روند را انجام دهند.

استاندار مرکزی گفت: آنچه هیات های اجرایی انتخابات انجام دادند امر به معروف بود.

وی گفت: در برگزاری انتخابات باید نگاه سیاه و سفید نداشته باشیم و این نگاه را از هیچ سلیقه ای قبول نداریم.

زمانی قمی گفت: حوزه های انتخابیه باید نسبت به آسیب شناسی اقدام کنند و  در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شود.

 

 

 

 معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها