Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: فراهم كردن زمينه براي جذب سرمايه گذار از وظايف مهم فرمانداران است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با فرمانداران استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: از وظایف مهم فرمانداران فراهم کردن زمینه برای حضور سرمایه گذار در شهرستان هاست که باید در کنار سایر وظایف به آن پرداخته شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:   تلاش برای تحقق رشد اقتصادی،  رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار  باید محور  و اولویت کار همه مدیران باشد.

وی بیان کرد: فرمانداران باید با  ایجاد زیرساخت های لازم  زمینه حضور سرمایه گذاران در شهرستان ها را فراهم کنند  و  در جهت رشد و توسعه شهرستان و همچنین رونق تولید و ایجاد اشتغال گام های اساسی بردارند.

استاندار مرکزی بیان کرد:  بخش خصوصی در توسعه اقتصادی کشور و استان نقش مهمی دارد لذا  فرمانداران باید از این ظرفیت بهره گرفته و  تعامل و همکاری و حمایت همه جانبه از  این بخش را  سرلوحه کار خود قرار دهند.

آقازاده عنوان کرد:  سرمایه گذاری و توسعه صنایع امری مهم و ضروری است  اما توسعه صنعت باید با رعایت الزامات زیست محیطی همراه باشد.

وی ادامه داد: وظایف و مسئولیت های فرمانداران نسبت به گذشته متنوع تر  و امکانات و منابع محدود تر شده است که   در این میان فرمانداران باید با برنامه ریزی مدون در جهت انجام وظایف محوله تلاش کنند.

استاندار مرکزی برگزاری انتخابات را از مهمترین وظایف فرمانداران برشمرد و افزود: فرمانداران در برگزاری انتخابات  اخیر به رغم  همه مشکلات و سختی ها توانستند با اجرای صحیح قانون کارنامه قابل قبولی ارائه نمایند.

وی گفت: برقراری  امنیت  و آرامش نیز از دیگر وظایف مهم فرمانداران است که خوشبختانه استان از نظر امنیت در شرایط مناسبی است و فرمانداران باید  در قالب شورای تامین و تعامل مناسب با اعضای این شورا به حفظ و تقویت امنیت در استان کمک نمایند.

آقازاده میانگین کار فرمانداران در شهرستان ها را خوب ارزیابی کرد و گفت:   شرایط شهرستانهای استان متعادل، متناسب و  قابل قبول است.

استاندار مرکزی در پایان از تلاش  ها و زحمات همه فرمانداران تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است در ابتدای این نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گزارشی از وضعیت استان  در این حوزه ارائه کرد و در ادامه هر یک از فرمانداران گزارشی از وضعیت شهرستان بیان کردند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها