Portal_background_image

انصاري: فراهان زادگاه اديبان، سياستمداران و هنرمندان فاخر كشور است

انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در جریان سی و دومین سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی در شورای اداری شهرستان فراهان، گفت: فراهان زادگاه ادیبان، سیاستمداران، و هنرمندان فاخر کشور است.

انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور افزود: شخصیت های بزرگی از فراهان به پا خواسته اند که در سرنوشت کشور نقشی به سزا داشتند.

وی بیان کرد: مردم شهرستان تلخاب انتظار شهر شدن دهستان خود را دارند که این مهم در دست پیگیری است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور ادامه داد: تحریم های مختلف بر ضد کشور کمر شکن بود اما با تلاش های صورت گرفته و همکاری مردم با دولت، امروز نرخ تورم در جامعه تک رقمی شده است.

انصاری اظهار کرد: استقبال امروز مردم استان مرکزی و شهرستان فراهان از رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید بسیار پررنگ و باشکوه بود.

وی در خصوص خواسته مسئولان شهرستان فراهان برای استقرار ادارات مختلف نیز گفت: این مهم نیز تا قبل از پایان برنامه چهار ساله دولت در این شهرستان محقق می شود.

نماینده مردم آشتیان، فراهان و تفرش نیز در این نشست گفت: دولت تدبیر و امید تاکنون اقدام ها و خدمات شایسته ای در تمام ابعاد و بخش ها داشته است.

محمد حسینی افزود: مردم این خطه از استان مرکزی مشکلات و خواسته هایی از کاروان تدبیر و امید دارند که انتظار است مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی بیان کرد: فراهم شدن زمینه برای استقلال برخی ادارات شهرستان فراهان و تبدیل آنها به اداره مستقل یکی از مطالبات است چرا که با وجود 6 سال از شهرستان شدن فراهان، بیش از 50 درصد ادارات در سطح نمایندگی است و بخش قابل توجهی از آنها به ساختمان اداری نیاز دارند.

نماینده مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز ادامه داد: رسیدگی به وضعیت راه های مواصلاتی شهرستان فراهان به ویژه محور اراک - فرمهین که بیش از 12 سال نیمه کاره مانده، از دیگر خواسته های مردم این خطه است.

حسینی عنوان کرد: روستای تلخاب پتانسیل تبدیل به شهر را دارد و مردم این منطقه خواستار تحقق این امر هستند.

وی اظهار کرد: توجه به زیر ساخت های توسعه شهر فرمهین نیز امری ضروری است که در این راستا انتظار توجه و مساعدت ویژه از کاروان تدبیر و امید است.

گفتنی است جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در بدو ورود به شهرستان فراهان در میدان امیرکبیر فرمهین مورد استقبال مردم قرار گرفت و پس از غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام این شهرستان کلنگ ساختمان مرکز بهداشت فرمهین را به زمین زد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در جریان سفر خود به شهرستان فراهان به دیدار خانواده شهید غلامرضا حسینی وروانی رفت.

سیلوی 37 هزار تنی گندم شهرستان فراهان نیز با حضور معاون رئیس جمهوری با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها