Portal_background_image

استاندار مركزي: فتح خرمشهر، نماد مقاومت و وحدت ملت ايران است

آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت سالروز حماسه « فتح خرمشهر» ، گفت: فتح خرمشهر، نماد تأثیر سرنوشت‌ساز وحدت، همدلی و همزبانی ملی در دست‌یابی به اهداف والا در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی است .

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: سوم خرداد سالروز حماسه «فتح خرمشهر» یکی از صفحات برجسته و زرین تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است که به تعبیر حکیمانه بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران تنها فتح خاک نیست بلکه فتح عالی ترین ارزش های اسلامی و انسانی است، ارزش هایی که برای تثبیت آن جان‌های گرانبهایی نثار شد و ایران و ایرانی،  غیرت خود را به جهانیان ثابت کرد .

وی بیان کرده است: این پیروزی بزرگ و راهبردی، نقطه اوج کارآمدی وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح و پیوند ملت و دولت و نماد  تأثیر سرنوشت‌ساز وحدت، همدلی و همزبانی ملی در دست‌یابی به اهداف والا در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی  است .

استاندار مرکزی تصریح کرده است: حماسه فتح خرمشهر  مرهون تلاش و استقامت انسان های خود باور و خدا محوری است که پیام آزادی و آزادگی را فریاد کشیدند و عزت و سربلندی را برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند لذا بازخوانی روزآمد این حماسه تاریخی و سرنوشت‌ساز  برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده‌سازان این سرزمین ضروری است.

آقازاده خاطر نشان کرده است: اینجانب  ضمن گرامیداشت، یاد و خاطره همه شهیدان والا مقام هشت سال دفاع مقدس خصوصاً سردار رشید اسلام، شهید محمد جهان آرا و همرزمان دلیرش ، سالروز حماسه فتح خرمشهر را به  عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان مرکزی به ویژه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون و عزت و سربلندی  ملت عزیز ایران اسلامی را  از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها