Portal_background_image

استاندار عنوان كرد: غدير تجلي امامت و تداوم نبوت است /ضرورت ترويج پيام غدير در جامعه

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست شورای اداری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت:ترویج پیام غدیر و گفتمان ولایت در جامعه امری ضروری است.

زمانی قمی استاندار مرکزی ضمن تبریک عید باعظمت غدیر خم ، اظهار کرد: مدیران و مسئولان فرهنگ غدیر و گفتمان ولایت را در تمامی ابعاد زندگی و کارشان جدی بگیرند و سرکشی به فقرا و فرزندان یتیم را در روز عید غدیر سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد:  غدیر رخداد و پدیده بسیار بزرگی  که اگر بخوبی نهادینه و اجرا می شد می توانست همه رخدادهای بعد از خود را در تاریخ بشریت و در ادوار گوناگون تحت تاثیر جدی قرار دهد .

وی افزود: اگر به دستور خداوند که توسط رسول مکرم سفارش شد عمل می شد چهره دنیا متفاوت از چهره امروز بود که با تاسف آن حادثه تاریخی هم تحریف شد و هم مورد بی مهری قرار گرفت که این امر منشا همه انحرافات بود.

استاندار مرکزی گفت: علی ابن ابی طالب (ع) مظهر عشق و دلدادگیست عشق به علی (ع) ناخدای کشتی را که از بالاو پائین گرفتار آمده و از هر سو طوفان بر آن می وزد به ساحل نجات رهنمود می کند.

زمانی قمی افزود: علی ابن ابی طالب (ع) هم مشعل دلهاست و هم حرارت جانها و هم منطق است در اندیشه و گفتار و بیان و هم مظهر مهربانی و نیکوکاری است.

وی افزود: او بزرگ مردی است که به دست پرتوانش نور وجدان بر تاریکی ها، طمع ورزی ها و استبداد خودکامگان که حاکمان روزگارش و اکثر حاکمان در آن غرق هستند پیروز شد، پناهی است که جویندگان عدالت آن را می جویند و او مظهر نیکی هاست و هر کس نیکی را دوست دارد به علی ابن ابی طالب(ع) عشق می ورزد.

 

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها