Portal_background_image

عیادت استاندار مرکزی از دو روحانی در شهر اراک

محمد حسین مقیمی شامگاه روز گذشته از دو روحانی در شهر اراک عیادت کرد.

استاندار مرکزی همزمان با بیست و سومین روز ماه مبارک رمضان و سومین شب قدر، در حاشیه آیین عیادت از دو تن از روحانیان شهر اراک، افزود: انقلاب اسلامی ایران براساس دین پایه گذاری شد و روحانیان به عنوان سخنگوی دین، نقش بی بدیلی در شکل گیری و صیانت از آن بر عهده داشته و دارند

وی ادامه داد: روحانیون از قبل از انقلاب، همواره در صحنه بودند و به دلیل جایگاه ویژه در میان مردم و شبکه ارتباطی وسیع چهره به چهره ای که در اختیار داشته اند، نقش بی بدیلی را در شکل گیری انقلاب اسلامی ایفا کردند.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی بیان کرد: روحانیت شبکه ارتباطی وسیعی دارد و می تواند نقش زیادی در برون رفت از مشکلات اقتصادی به وجود آمده و ارتقاء روحیه مردم ایفا نماید.
استاندار مرکزی در این آیین از حجت الاسلام سید ضیاء ابطحی که در سال 1308 در اراک متولد شده و هم اکنون به دلیل کهولت سن و بیماری آلزایمر خانه نشین شده و حجت الاسلام سیدناصر سجادی که در سال 1320 در اراک متولد شده و هم اکنون به دلیل بیماری تحت مراقبت های ویژه قرار دارد، عیادت کرد.
محمد حسین مقیمی در منزل حجت الاسلام سید ناصر سجادی به قرائت دعای افتتاح پرداخت و با این عمل فضای این نشست صمیمی را عرفانی و ملکوتی کرد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها