Portal_background_image

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي ؛ عنصر بازدارندگي جمهوري اسلامي ايران مانع تعرض‌ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان گفت: عنصر بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به حدی است که کشور را در مقابل هر نوع تعرض مصون می‌کند و این افتخار کمی نیست.

«بهروز اکرمی» افزود: عنصر بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون پاک شهیدان رقم خورده و همه در مقابل این خون‌ها مدیون هستند.

وی بیان کرد: هیچ ایرانی با غیرتی نباید تلاش‌ها و مجاهدت‌های دوران هشت سال دفاع مقدس را فراموش کند و ارزش‌های این دوران همواره برای جامعه به ویژه نسل جدید نیازمند بازخوانی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: جنگ تن به تن در مقابل دشمن تمام شده اما بحث دفاع مستمر و همیشگی است و این مهم باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

اکرمی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به همت سرداران رشید خود در زمینه نظامی و تجهیزات نظامی به دستاوردهای خوبی رسیده به‌طوری که هیچ کشوری جرات جسارت را ندارد.

وی یادآور شد: گنجینه دفاع مقدس در حوزه اقتصادی و اجتماعی کشور به خوبی تعریف نشده و نیاز دارد که تلاش مضاعفی در این حوزه صورت بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: نباید به گونه‌ای رفتار کرد که در روز قیامت شرمنده خون شهدا شد و همه در برابر صیانت از ارزش‌های دفاع مقدس مسئول هستند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در این نشست گفت: ملت ایران دفاع جانانه‌ای از خود در برابر تهدیدات سخت و نیمه سخت دشمنان نشان داده‌اند اما در بحث جنگ نرم مشکلاتی وجود دارد که برای گره‌گشایی از آن‌ها باید به صورت ویژه کار شود.

سردار «محسن کریمی» افزود: هجوم فرهنگ یعنی هجوم به ارزش‌های یک ملت و اثرگذاری آن در عرصه‌های مختلف دیده می‌شود و برای حفظ ارزش‌ها و شکست دشمن در این عرصه نیز همه باید دست به دست هم یدهند.

وی بیان کرد: ماهیت جنگ تحمیلی، جنگ اسلام و کفر بود و هنوز هم این جنگ ادامه دارد و در دوران هشت سال دفاع مقدس، سختی‌های زیادی کشیده شد و بهای گرانی برای انقلاب و اسلام پرداخته شد که باید به بهترین شکل از آن‌ها حراست کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: همه وظیفه دارند ارزش‌های دفاع را به‌صورت مستمر بازخوانی کنند و در این راه کوچکترین کوتاهی موجب شرمندگی مقابل خون شهدا می‌شود.

در این نشست ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان مرکزی، برنامه‌های این هفته تشریح و مقرر شد برنامه‌های این هفته از سوی دبیرخانه به دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ و اجرایی شود و ستاد شهرستانی نیز توسط فرمانداران با دبیری فرماندههان نواحی سپاه تشکیل شود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها