Portal_background_image

با حضور استاندار؛ عمليات اجرايي كارخانه سازه هاي گچي در ساوه آغاز شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی عملیات اجرایی واحد تولیدی سازه های پیش ساخته گچی در شهرک صنعتی غرق آباد از توابع شهرستان ساوه آغاز شد.

استاندار مرکزی گفت: کارخانه سپید گچ ساوه با قوانین و چارچوب های محیط زیستی مرتبط و از صنایع پاک محسوب می شود و صد در صد مورد تایید محیط زیست واقع شده است .

آقازاده بیان کرد: کارخانه سپید گچ ساوه یکی از کارخانجات با سابقه و درخشان هم در تولید و هم بکارگیری نیروی کارگر کاملا بومی مطرح است‌.

وی تصریح کرد: این کارخانه با وجود تمام مشکلات از بهترین واحدهای تولیدی است که علاوه بر صادرات ، در صنعت ساختمان کشور نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

نماینده عالی دولت در استان مرکزی با اشاره به تحریم ها، اظهار کرد: چنانچه با مشکلات تحریم مواجه نبودیم تاکنون با جذب تسهیلات ارزی ، شاهد احداث خط تولید این کارخانه بودیم .

آقازاده افزود: امید داریم با نشستی که طی دو روز آینده با مسئولین وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار می شود، بتوانیم از  ارز ۴۲۰۰ تومان در این خصوص بهره مند شویم .

وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران افزود: با انسجام و هماهنگی میان دستگاهها و بخش خصوصی می توان گام های موثری در خنثی سازی تحریم ها برداشت .

اسناندار مرکزی خاطر نشان کرد: با حمایت از سرمایه گذاری در این بخش می توان شاهد رشد و پیشرفت این کارخانه که در زمینه تولید مصالح ساختمانی  فعال است همچون سنوات اخیر بود و برای رفع مشکلات این واحد تولیدی تدابیر ویژه ای اندیشید .

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها