Portal_background_image

استاندار مركزي: عملكرد تعزيرات حكومتي دركانون توجه مردم و مسئولان است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست با کارکنان تعزیرات حکومتی استان، گفت: عملکرد نظارتی مجموعه تعزیرات حکومتی این استان با توجه به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت در کانون توجه مردم و مسئولان قرار گرفته است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد : عملکرد این اداره کل در برخی شرایط اقتصادی حساس قابل قبول بوده است و اکنون توجه مسئولان و مردم به این نهاد نظارتی بیش از گذشته است.

وی با بیان اینکه وظیفه این نهاد نظارتی از سال ۹۷ که با آغاز دور جدید تحریم‌ها مضاعف شد،اظهار داشت: تعزیرات حکومتی در عملکرد چهار دهه تا حدود زیادی توانسته به اهداف خود که ایجاد آرامش اقتصادی در بین جامعه بوده، دست یابد.

آقازاده افزود: دولت، مسئولان و مردم رضایت نسبی و مطلوبی از عملکرد تعزیرات حکومتی در شرایط اقتصادی کشور با وجود کمبودها دارند.

وی اظهار داشت: امروز با سهیمه‌بندی بنزین کشور به فضای جدید اقتصادی وارد شده است و مجموعه‌های نظارتی در کانون توجه مردم، مسئولان و رسانه‌ها قرار دارد و باید در مدیریت مصرف سوخت همکاری شود.

استاندار مرکزی گفت: در یک سال و نیم اخیر فشار اقتصادی زیادی به مردم با کاهش ارزش پول وارد شد و اجناس ۲ تا سه برابر رشد قیمت داشت.

آقازاده افزود: نهادهای نظارتی با اجرای طرح مدیریت سوخت باید بازار را رصد و با متخلفان، گران فروشان و قاچاقچیان کالا برخورد قانونی شود.

وی با یادآوری سخنان امروز مقام معظم رهبری در درس خارج فقه اظهار داشت: ایشان در این طرح، خط مشی قاطعی به مردم و مسئولان ارایه کردند و حمایت خود را از طرح مدیریت سوخت اعلام کردند.

استاندار مرکزی گفت: ایشان تاکید کردند که سران سه قوه تصمیم گرفته‌اند اما مسئولان در حوزه کنترل قیمت و امنیت به وظیفه خود عمل کنند و افرادی که به اموال عمومی آسیب بزنند از اشرار هستند و مردم حساب خود را از آنان جدا کنند.

آقازاده افزود: اجرای طرح سوخت تبعات اقتصادی در جامعه دارد ولی باید با مدیریت به موقع آن را به حداقل رساند و از جامعه کسبه و اصناف درخواست همکاری است و مردم با مشارکت توطئه دشمنان را خنثی و انسجام ملی را حفظ کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز گفت: سال ۹۷ سال پرفشار و سختی در حوزه تنظیم بازار بود و کارکنان مجموعه تعزیرات حکومتی استان با قدرت همکاری کردند.

«سعید فرخی» افزود: بدنه خوب و مسلط تعزیرات حکومتی به ویژه قضایی در تنظیم قیمت بازار راهگشا بوده است. وی اظهار داشت: سطح انتظارات از مجموعه تعزیرات حکومتی باید متعادل با وظایف تعریف شده این مجموعه باشد


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها