Portal_background_image

علی اكبر شعبانی فرد: شهدا بهترین الگوهای ایثار و شهادت در جامعه هستند كه باید به نسل جوان بیشتر معرفی شوند.

علی اكبر شعبانی فرد' عصر چهارشنبه در دیدار با خانواده معظم شهید 'محمد قضات' در اراك افزود: شهدا بهترین الگوهای ایثار و شهادت در جامعه هستند كه باید به نسل جوان بیشتر معرفی شوند
 

وی تاكید كرد: دفاع از ولایت فقیه، قرآن، اسلام و مرجعیت مهم ترین پیام شهدا به جامعه است و امام راحل همه مسوولان و مردم را به تكریم و احترام خانواده شهدا سفارش می كردند.

استاندار استان مركزی بیان كرد: شهدا با حركت در مسیر شهیدان كربلا و اسلام عزیز، بهترین الگو برای جوانان هستند و فضائل اخلاقی آنان باید بیشتر برای جامعه بازگو و بیان شود.

شعبانی فرد ادامه داد: بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در قالب كاروان راهیان نور نقش بسزایی در ترویج و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام و بالندگی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

وی خاطر نشان كرد: عزت، عظمت، موفقیت، سربلندی و اقتدار انقلاب اسلامی مرهون جانفشانی، ایثار و اخلاص رزمندگان اسلام و شهیدان والامقام است.

مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مركزی نیز در این دیدار با تشكر از استاندار برای دیدار با خانواده معظم شهدا گفت: استاندار استان مركزی در سفرهای شهرستانی و زمان های مختلف به دیدار با خانواده معظم شهدا تاكید دارند.

حجت الاسلام 'حسن هنرمند' افزود: دیدار استاندار استان مركزی با خانواده معظم شهدا نشان از قدردان بودن مسوولان از رشادت های شهیدان و صبر و ایستادگی خانواده معظم این عزیزان است.

وی اضافه كرد: اطلاع رسانی این دیدارها نقش بسزایی در پر رنگ تر شدن فرهنگ قدردانی و بالندگی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.

پدر شهید 'محمد قضات' نیز در این دیدار با وجود بستری بودن و بیان كلمات بریده بریده گفت: ما با خدای خود عهد بسته ایم كه تا آخرین نفس از انقلاب اسلامی دفاع كنیم.

'عبدالحسین قضات' هفتاد ساله كه پنج سال در بستر بیماری به سر می برد، افزود: ما برای دفاع از ولایت فقیه، انقلاب اسلامی و قرآن آماده هستیم و در این زمینه از شهیدان والامقام الگوگیری می كنیم.

وی اضافه كرد: حركت در مسیر اسلام ناب محمدی (ص)، پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه پیام خانواده معظم شهدا به جامعه است.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها