Portal_background_image

استاندار مطرح كرد: عزم همگاني استان براي كمك به سيل زدگان لرستان/ آغاز عمليات اجرائي احداث اولين واحد مسكوني توسط بنياد مسكن استان در چگني

آقازاده استاندار مرکزی در سفر به استان لرستان در مصاحبه با صدا و سیمای این استان، گفت: امروز عملیات اجرائی احداث اولین واحد مسکونی در شهرستان چگنی استان لرستان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی آغاز شد.

آقازاده استاندار مرکزی ضمن ابراز  همدردی مجدد با هموطنان عزیز در استان های سیل زده کشور  بخصوص استان لرستان، اظهار کرد:  عزم و اراده همه مردم و مسئولین استان مرکزی از جمله نماینده ولی فقیه در استان،  نهادها، انجمن ها و اصناف بر  تامین نیازهای فوری و کمک به سیل زدگان استان لرستان است.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه استان مرکزی نیز درگیر سیلاب و حجم زیاد بارندگی  بود و در کل استان خساراتی وارد شد ولی با توجه به شدت خسارات سیل در استان لرستان کمک به مردم عزیز این استان را بعنوان وظیفه در دستور کار قرار داد.

استاندار مرکزی  با اشاره به  اینکه چندین کاروان برای تامین مایحتاج سیل زدگان استان لرستان از استان مرکزی اعزام شده است، گفت:  امروز شاهد اعزام کاروان 50 کامیونی استان مرکزی شامل اقلام خوراکی  و کالاهای یکبار مصرف، یخچال، اجاق گاز، فرش، پتو، انواع پوشاک، کنسرو، برنج و  روغن که همه مایحتاج مورد نیاز مردم مناطق سیل زده است به استان لرستان بودیم که تحویل استاندار لرستان شد و در انبار هلال احمر و با نظر مستقیم ستاد بحران و ستاد بازسازی مناطق بر اساس نیاز مناطق توزیع می شود.

وی افزود: قطعاً این کاروان آخرین کمک استان مرکزی به مناطق سیل زده استان لرستان نیست و در روز ها و هفته های آتی نیز شاهد ارسال کمک ها به استان لرستان خواهیم بود .

آقازاده با بیان اینکه هم اکنون بیش از 70 دستگاه ماشین آلات سنگین  استان مرکزی در خدمت سیل زدگان لرستان است، گفت: احداث و بازسازی حدود 2 هزار واحد مسکونی مناطق سیل زده استان لرستان در شهرستان چگنی و تعدادی از روستاهای اطراف خرم آباد به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی واگذار شده است که امروز عملیات اجرائی احداث  اولین واحد مسکونی در شهرستان چگنی آغاز شد.

 

 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها