Portal_background_image

استاندار: عزت و اقتدار نظام جمهوري اسلامي مرهون رشادت هاي شهدا و ايثارگران است

زمانی قمی استاندار مرکزی در همایش جانبازان 70 درصدی استان مرکزی که در اردوگاه امام خمینی (ره) شهرستان خمین برگزار شد، گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان نگین های درخشان ارزشی در جامعه هستند که عزتمندی نظام مرهون رشادت های آنان است.

 زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: رزمندگان با عزت به جبهه های حق علیه باطل رفتند و دلاورانه جنگیدند و عزتمندانه، جانباز شدند و همه مسئولان حتی مردم شرمنده ایثار ،فداکاری و دلاورمری های آنان هستند.       

استاندار مرکزی بیان کرد: دفاع مقدس گنجینه گرانباری از درس های انسانی است که یکی از نقش های مهم را جانبازان سرافراز داشته اند.

وی ادامه داد: این غیور مردان در هشت سال دفاع مقدس در جبهه ها حماسه آفرینی کردند و امروز نیز در صف اول پاسداری از ارزش های نظام و انقلاب حضور دارند.        

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: شهدا و ایثارگران نگین های درخشان ارزشی در جامعه هستند که عزتمندی نظام مرهون رشادت های آنان است.   

زمانی قمی گفت: وجود ایثارگران سرمایه های عظیم برای کشور است و خدمات ارائه شده توسط آنان به کشور را به هیچ طریق نمی توان جبران کرد و یکی از وظایف مهم برای مسئولان و مدیران رسیدگی به مشکلات این قشر است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک عید غدیر خم گفت: فرهنگ ولایی و امامت باید در تمامی جنبه های زندگی تک تک مردم نهادینه و پیام غدیر باید با وسعت و عمیق بیشتری منتشر شود.       

زمانی قمی بیان کرد: رخداد غدیر در ذیحجه سال دهم هجری، تنها یک واقعه تاریخی نیست، غدیر تنها نام یک سرزمین نیست، بلکه یک تفکر مترقی است.     

حجت الاسلام  والمسلمین هنرمند نیز اظهار کرد: درس ایثار و شهادت از سید و سالار شهیدان سرچشمه گرفته و موجب مقاومت نیروی حزب الله در سنگر دفاع از سرزمین های اسلامی و حرم اهل بیت (ع) در سوریه است.

وی، هدف از برگزار ی این همایش را دیدار جانبازان استان مرکزی با یکدیگر ،تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و شرکت در جشن غدیر بیان کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بیان کرد: 140 نفر از جانبازان 70 درصدی استان مرکزی همراه خانواده در این همایش و اردوی یک روزه شرکت کردند تا ضمن شرکت در برنامه های فرهنگی از جاذبه های تاریخی زادگاه امام راحل نیز بازدید کنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها