Portal_background_image

استاندار مركزي در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اراك: عبور از تحريم ها در سايه برنامه هدفمند و انسجام مردمي محقق مي شود

آقازاده استاندار مرکزی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اراک ، گفت: عبور از تحریم ها در سایه برنامه هدفمند و اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم محقق می شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: کشور بزرگترین فشارها را در طول یک سال اخیر تحمل کرده است و از نیمه دوم امسال در سایه وحدت و همراهی مردم این  فشارها کمتر خواهد شد.

وی توضیح داد: ملت فهیم ایران اسلامی مطمئن است که شرایط سخت اقتصادی موقتی است و می گذرد و آمریکا تمامی توانش را برای تحریم علیه ایران به کار گرفت اما نتیجه مورد نظر خود را  کسب نکرد.

 استاندار مرکزی اظهارداشت: ملت بصیر و آگاه  ایران اسلامی از شرایط تحریم عبور می کند و روسیاهی آن به کسانی می ماند که ملت را در تنگنا قرار دادند.

آقازاده افزود: مردم ایران با عقلانیت و هوش از شرایط تحریم در راستای خودکفایی و قطع وابستگی استفاده کرده و مقتدرتر از گذشته شده است.

وی اظهارداشت: رمز این موفقیت وحدت و انسجام بود و در طول ۴۰ سال اخیر این وحدت بی سابقه بوده است.
استاندار مرکزی گفت: لازم است در جبهه داخلی وحدت حفظ شود زیرا اختلاف مثل موریانه پایه های انقلاب را سست می کند و همه باید تحت پرچم وحدت از فرماندهی نظام پیروی کنند.

آقازاده افزود: افرادی که دم از وحدت می زنند اما در عمل  رفتاری متناقض دارند به بیراهه رفته اند و در این خصوص تنها باید عامل به سخن رهبر مهظم انقلاب بود.

وی یادآور شد: استان مرکزی شاهد انسجام و وحدت بین نیروهای حوزه دولتی و بدنه مردمی است و این سرمایه سبب شده که بتواند از بسیاری مشکلات گره گشایی کند.

استاندار مرکزی در ادامه اظهار داشت: مردم بر سر حمایت از رهبری و ولایت بعد از ۱۴۰۰ سال ایستاده اند و این بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

آقازاده گفت: موفقیت ایران اسلامی مرهون حضور  همیشگی مردم است و هر زمان به حضور آنان نیاز بوده است به صورت حداکثری در صحنه بوده اند،  باید به این مردم آفرین گفت که با وجود همه سختی، فشارها و مشکلات مقاوم ایستاده اند.

وی اظهارداشت: هراس دشمن از سرمایه انسانی فهیم و وفادار انقلاب اسلامی است که با هر  جنگ، فشار و تحریم مستحکم تر شده است.

استاندار مرکزی گفت: فشارهای اقتصادی  برای کوتاه آمدن اعمال شده است اما دشمن باید بداند که ملت غیور ایران هرگز تسلیم نمی شود و  فشار، تورم و گرانی را تحمل می‌کنند اما دست از مواضع خود بر نمی دارند.
آقازاده اظهارداشت: مسولان و خدمتگزاران باید قدر این ملت را بدانندو بکوشند تا ظرفیت های نظام اسلامی بیش از پیش شکوفا شود.

وی گفت: ایران اسلامی موفق شده در اکثر فعالیت های علمی، پژوهشی و نظامی با وجود همه تحریم ها در زمره  ۱۰ کشور برتر دنیا قرار گیرد و  جوانان در سایه امنیتی که نظام فراهم آورده است کارهای بزرگی انجام داده اند.

استاندار مرکزی توضیح داد:  در هفته دولت امسال ۲۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان مرکزی با کمک بخش خصوصی افتتاح می شود که هدیه دولت تدبیر و امید به مردم این خطه است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها