Portal_background_image

عاشوري: تولید ملی با رفع مشکلات شرکت‌های صنعتی محقق می‌شود

معاون برنامه‌ریزی استاندار گفت: برطرف کردن مشکلات و چالش‌های فراروی شرکت‌های صنعتی گامی مؤثر در تحقق تولید ملی است.

محمد‌رضا عاشوری در جلسه ستاد تسهیل امور پشتیبانی و صنایع شهرک‌های صنعتی استان اظهار داشت: امروز مدیران واحدهای صنعتی سربازان خط مقدم تولید ملی هستند و باید با کار و کوشش در راستای تحقق شعار سال بکوشند.

وی تصریح کرد: مسئولان واحدهای صنعتی باید با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با برنامه‌ریزی صحیح و اتخاذ تدابیر لازم این شعار را تحقق بخشند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار  با تاکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بیان داشت: رفع مشکلات موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با فعالیت ستاد تسهیل از سرعت قابل قبولی برخوردار شده است.

عاشوری گفت: ستاد تسهیل با رفع چالش‌های فراروی واحدهای صنعتی می‌تواند روند چرخه تولید را برای حرکت رو به رشد تسهیل کرده و در رونق اقتصادی کشور نقش ایفا کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز در این جلسه گفت: ستاد تسهیل امور پشتیبانی و صنایع شهرک‌های صنعتی در سال گذشته اقدامات ارزشمندی در زمینه کاهش مشکلات واحدهای صنعتی انجام داد که انتظار می‌رود امسال نیز برنامه‌های خود را با جدیت دنبال کند.

علیرضا زاوشی افزود: مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی تنها مختص آن واحد نیست، بلکه این مشکلات به مرور روی هم جمع شده و مشکلات فراوانی را در بخش صنعت کشور رقم می‌زند که باید اعضای ستاد تسهیل با اتخاذ تدابیر ارزشمند در راستای کاهش و رفع این مشکلات بکوشند.

در این نشست اعضای ستاد تسهیل استان به بررسی مشکلات 10 واحد صنعتی استان پرداختند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها