Portal_background_image

رئيس مجلس شوراي اسلامي در بازديد از شركت هپكو: ظرفيت صنعتي استان مركزي در نقشه توسعه كشور پررنگ ديده شود

لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی همزمان با هفتمین روز از دهه فجر در جریان سفر یک روزه به استان مرکزی و بازدید از واحد صنعتی هپکو در اراک، افزود: این استان در تنوع تولیدات صنعتی رتبه برجسته ای دارد و نیاز است که متناسب با این تولیدات در حوزه کارسازی صنایع زیردستی و وابسته برنامه ریزی و فرصت سازی شود.

لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: واحد تولیدی هپکو با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کرد که مدیریت جدید توانسته به خوبی آن ها را سامان دهد و این واحد مادر تخصصی ماشین آلات ساز را به چرخه تولید برگرداند و پویایی تولید در کارگاه های این صنعت رقم خورده است. 

رئیس قوه مقننه اضافه کرد: هپکو از صنایع استراتژیک برای کشور و استان مرکزی است و از تمام امکانات برای حفظ این واحد تولیدی استفاده شده است.

دکتر لاریجانی ادامه داد: کارسازی داخلی برای شرکت هپکو باید در اولویت قرار گیرد و استان های مختلف در تامین نیازهای ماشین آلات صنعتی و تجهیزات پایه باید سفارش های خود را به این صنعت مادر تخصصی ارجاع دهند تا به این شکل حمایت لازم از رونق تولید صورت گرفته و توان این شرکت به بهترین شکل بارور شود که تحقق این مهم را با سایر بخش های کلان دنبال خواهم کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه بازدید از هپکو در نشست شورای کارگری این واحد تولیدی شرکت کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل قرار گرفت.

دکتر لاریجانی همچنین به همراه جمعی از مسئولان استان مرکزی ضمن حضور در مزار شهدای اراک، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر به دعوت مشترک نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مجمع نمایندگان به استان مرکزی سفر کرده است.

بازدید از حوزه علمیه خاتم الانبیا(ص) اراک، حضور در واحد تولیدی، صنعتی هپکو، بهره برداری از پست 230 کیلوولت خنداب و نشست با فعالان اقتصادی استان مرکزی از جمله برنامه های تدارک شده برای این سفر یک روزه است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها