Portal_background_image

طي حكمي از سوي وزير كشور؛ معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي منصوب شد

طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عزیز فیلی بعنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی منصوب شد.

متن حکم وزیر کشور بدین شرح است:

 

جناب آقای عزیز فیلی

سلام علیکم؛

 به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم استان مرکزی و تأیید معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت "معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی " منصوب می نمایم.

 ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها و معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.   

 توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است فیلی پیش از این عهده دار سمت های مدیر کل راه و شهرسازی ایلام، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام و مدیر کل ابنیه راههای کشور بوده است.

پیش از این مهدی زندیه وکیلی عهده دار سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی بوده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


 1. حسین حاج محمدی در تاریخ

  معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استان مرکزی با سلام و اهدای ادب احتراما به استحضار می رساند درشهرستان تفرش واقع در چهار راه ترخوران شخصی به نام آقای محمدحسین آرامش مالک دو پلاک از پلاک 1159-24 اصلی در مجاورت پلاک اینجانب حسین حاج محمدی و مالکان پلاک 2137-اصلی بخش 11ثبت اراک در حال ساخت و ساز می باشد که پس از بررسی به عمل امده از شهرداری تفرش مشخص شد که کل زمین نامبرده 50/360 متر بوده که به دو پلاک به 70/201 و 80/151 تقسیم شده است که خود خلاف می باشد. در پی این خلاف این جانبان نیز متضرر شده و موجب جلوگیری از نور، چشم انداز و باز نمودن پنجره (بدون اجازه محضری از همسایگان)و ...همچنین برهم زدن بافت شهری شده است . اینجانب شکایت خود را از شهرداری شهر تفرش اعلام می دارم . از شما عاجزانه خواستارم تا به این وضع رسیدگی نمایید. باارزوی توفیق الهی حسین حاج محمدی آدرس: تفرش- چهارراه مدرس- خیابان دکتر حسابی –مجتمع شاکری- واحد4 تلفن:09183489626

 2. حمید در تاریخ

  تعریض و عقب نشینی خیابان قایم مقام اراک در دستور کار قرار گیرد - به علت ترافیک سنگین

 3. hamid در تاریخ

  ساخت مترو اراک مهاجران و ساخت ریل باس اراک شهرجدید امیرکبیر با مشارکت بخش خصوصی و شرکت الستوم فرانسه در اولویت قرار گیرد . انتشار اوراق مشارکت شهرداری ها برای ساخت خیابان 55 متری اراک . احداث زیرگذر به جای پل در خیابان شریعتی چون ساخت پل باعث بدمنظره شدن شهر میشود و عرض خیابان شریعتی کم میشود به علت حضور پایه های پل و این خود باعث ترافیک میشود

 4. مهندس در تاریخ

  آقای زندیه وکیلی فردی تلاشگر و شایسته بودند و منشاء خدمات خوبی برای استان، امیدوارم هرجا که هستند توفیق روزافزون داشته باشند، فکر میکنم اینگونه تغییرات مدیریتی زودهنگام فرصت را برای به نتیجه رساندن برنامه ها از بین میبرد و پیوستگی امور و وایده ها و برنامه ها را برهم خواهد زد و استان حداقل برای مدتی، دچار وقفه و رکود خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

 
 

مطالب ویژهمطالب اختصاصی
آخرین اخبار دفاتر استانداری

آخرین اخبار بخشداری ها