Portal_background_image

با حضور استاندار؛ طرح هاي آبرساني شهر مامونيه و ۲ روستاي شهرستان زرنديه افتتاح شد

با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی طرح های آبرسانی به شهر مامونیه و ۲ روستای شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، آبرسانی به شهر مامونیه با ۹ میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات جاری و با حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب و اجرای خط انتقال به طول یک هزار و ۲۰۰ متر اجرا شده است.

طرح آبرسانی به روستای «اصفهانک» زرندیه نیز با احداث مخزن ذخیره آب ۵۰ مترمکعبی و اجرای سه کیلومتر خط انتقال همزمان با سفر استاندار مرکزی به زرندیه افتتاح شد.

برای تکمیل این طرح آبرسانی یک هزار و ۴۱۲ متر شبکه توزیع اجرا و ۴۶ فقره انشعاب نیز ایجاد شد که با اعتباری افزون بر سه هزار و ۳۷۵ میلیون ریال، آب مورد نیاز ۱۴۴ نفر از ساکنان این روستا را تامین می کند.

طرح آبرسانی به روستای فرج آباد یک هزار میلیارد ریال هزینه در پی داشت و عملیات اجرایی آن شامل احداث مخزن ذخیره آب ۵۰ مترمکعبی، خطوط انتقال ۶۰۰ متری و سه هزار و ۷۲۵ متر شبکه توزیع است.

در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۵ پروژه آبرسانی روستایی در  استان مرکزی با اعتباری افزون بر ۱۹۰ هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید که زمینه بهره مندی ساکنان ۳۵ روستا در ۹ شهرستان استان مرکزی با جمعیتی بیش از ۹ هزار و ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در سفر به شهرستان زرندیه پس از حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه به دیدار خانواده شهید «قوام الدین سرمدیان» که در سال ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی مهران به فیض عظیم شهادت نائل آمد، رفت.

افتتاح مسکن مددجویی، بهره برداری از ساختمان تازه تاسیس اداره ورزش و جوانان زرندیه، افتتاح یک واحد تولید آجر، آغاز به کار یک باب دبستان روستای «آغذیگنگ» و شروع عملیات اجرائی شهرک فرودگاهی پرندک از برنامه های استاندار مرکزی در سفر به شهرستان زرندیه است.

آقازاده همچنین از 2 شرکت فعال در زمینه تولید دارو و شکلات بازدید کرد.  


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها